Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Silverline 'Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları'nı Seçecek

Ankastre mutfak ürünleri markası Silverline’ın katkılarıyla bu yıl ilki düzenlenen 'Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Yarışması' başladı. Türk emlak sektöründe yatırımları teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak hedefi ile organize edilen yarışmada, emlak sektörü kapsamında yer alan ve Türkiye’nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Silverline 'Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları'nı Seçecek Silverline 'Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları'nı Seçecek
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Temmuz 2011
+ Ajandama Ekle

nkastre mutfak ürünleri markası Silverline’ın katkılarıyla bu yıl ilki düzenlenen 'Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Yarışması' başladı. Türk emlak sektöründe yatırımları teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak hedefi ile organize edilen yarışmada, emlak sektörü kapsamında yer alan ve Türkiye’nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar ödüllendirilecek.

Bu sene ilki düzenlenecek 'Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları' yarışmasında 'En İyi Gayrimenkul Yatırım' ve 'En İyi Mimari Tasarım' ile emlak sektöründe 14 farklı kategoride öne çıkan başarılı emlak yatırımları belirlenecek. Yarışma kapsamında, en büyük emlak yatırımı ve 14 farklı kategoride, aday olmak veya aday göstermek için 15 Mayıs – 15 Temmuz 2011 tarihleri arasında www.emlak.yatirimlari.com sitesine girmek yeterli olacak.

İki aylık başvuru süresi sonunda, aday olan ve aday gösterilen projeler, Ağustos ayı içinde büyük jürinin değerlendirmesine sunulacak.  Araştırma sonucu Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımlarına imza atan inşaat firmaları ve mimarlarına ödülleri, Eylül ayında düzenlenecek bir törenle verilecek.

Silverline CEO’su Mustafa Laçin: Amacımız sektörün büyüklüğüne dikkat çekmek ve
her türlü yatırımı teşvik etmek


Emlak sektörünün son yıllarda büyük bir ivme ile yükselişini sürdürdüğünü söyleyen Silverline CEO’su Mustafa Laçin, “Bu araştırmada Silverline olarak amacımız, her geçen gün dev yatırımların yükseldiği sektörün büyüklüğüne dikkat çekmek ve tüm yatırımcıları teşvik etmek” dedi. Mustafa Laçin, araştırmanın, bugüne kadar emlak sektöründe yapılan en geniş kapsamlı araştırma olacağını sözlerine ekledi. Farklı kategorilerde pek çok firmanın yarışmaya katılabileceğini belirten Laçin; emlak yatırımları konusunda ne kadar çok firma başarılı olursa sektörün o ölçüde büyüme kaydedeceğine inandıklarını sözlerine ekledi.

Yarışma Detayları

Başvuru Tarihleri: 15 Mayıs – 15 Temmuz 2011
Değerlendirme: 15 Temmuz – 1 Eylül 2011
Ödül Töreni: Eylül 2011

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/silverline-turkiyenin-en-basarili-emlak-yatirimlarini-sececek_87585.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!