Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

SKF Türk 8.Ulusal Fotoğraf Yarışması 'Hayatımız Spor'

Mahalle aralarından arsalara ve halı sahalara kadar her an peşinde koştuğumuz futbol topu, iş yerlerinde kağıttan topla çöp kutularına atılan basket, hayatımızın her anında sporla içli dışlı olduğmuzun kanıtı. SKF Türk, 8. Fotoğraf Yarışması Gelenekselden Güncele "Hayatımız Spor” konusunda objektiflere yansıyan kareleri bekliyor.

Mimarlar Odası

Yarışma Duyuruları

SKF Türk 8.Ulusal Fotoğraf Yarışması 'Hayatımız Spor' SKF Türk 8.Ulusal Fotoğraf Yarışması 'Hayatımız Spor'
SON BAŞVURU TARİHİ 27 Ağustos 2010
+ Ajandama Ekle

Kırkpınar'daki yağlı güreş, Erzurum'daki cirit, Artvin'deki boğa güreşi ne kadar geleneksel sporumuzu yansıtıyorsa, heyecanla beklediğimiz Güney Afrika'daki Dünya Futbol Şampiyonası, Türkiye'nin değişik kentlerinde heyecan fırtınası yaratacak Dünya Erkekler Basketbol finalleri, Antalya'da en ağırı kimin kaldıracağının şimdiden merak edildiği Dünya Halter Şampiyonası da güncel sporu yansıtıyor.

Mahalle aralarından arsalara ve halı sahalara kadar her an peşinde koştuğumuz futbol topu, iş yerlerinde kağıttan topla çöp kutularına atılan basket, hayatımızın her anında sporla içli dışlı olduğmuzun kanıtı.SKF Türk, 8. Fotoğraf Yarışması Gelenekselden Güncele "Hayatımız Spor” konusunda objektiflere yansıyan kareleri bekliyor.

Yarışma hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.http://www.yapi.com.tr/yarismalar/skf-turk-8-ulusal-fotograf-yarismasi-hayatimiz-spor_82199.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!