Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

T.C. Merkez Bankası Bursa Şubesi Hizmet ve Lojman Binası Mimari Proje Yarışması Sonuçları

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Bursa Şubesi Hizmet ve Lojman Binası Mimari Proje Yarışması sonuçlandı.

yapi.com.tr



ürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Bursa Şubesi Hizmet ve Lojman Binası Mimari Proje Yarışması sonuçlanmıştır. Değerlendirme sonucunda verilen ödül ve mansiyonlar aşağıda belirtilmiştir.


BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ;



Sıra No 13

Mimar : Y.Mimar Emine Didem Durakbaşa
Yardımcı Mimar : Ömer Selçuk Baz,
Danışman Mimarlar : Walter Stelzhammer, Ayşenur Kurtuluş Ünal,
İnşaat Mühendisi : Ali Yalçın,
Makine Mühendisi : Ömer Köseli
Elektrik Mühendisi : Mustafa Ziver Üner


İKİNCİLİK ÖDÜLÜ;

Sıra No 18

Mimar : İlhami Kurt
Yardımcı Mimar : Hasan Yirmibeşoğlu
İnşaat Mühendisi : Erol Yümlü,
Makine Mühendisi : Sadi Beşer,
Elektrik Mühendisi : Y.Doç.Dr.Ferit Attar,
Peyzaj Mimarı : Kaan Sanıbelli


ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ;

Sıra No 11

Mimar : Yavuz Selim Sepin,
Yardımcı Mimarlar : Aycan İşcan, F.Hamza Çimen, Yasemin Yılmaz, Serkan Gudu,
İnşaat Mühendisi : Cenk Özkınık,
Makine Mühendisi : Türkay Yeşilkaya,
Elektrik Mühendisi : Recep Güray


1. MANSİYON;

Sıra No 6

Mimar : Mustafa Mürşit Günday,
Yardımcı Mimarlar : İpek Öztürk, İhsan Yıldırım, Nur Durmaz, Mustafa Türkeri
İnşaat Mühendisi : Orhan Sarıkaya
Makine Y. Mühendisi: M. Bülent Özgür.
Elektrik Mühendisi : H. Sinan Oktay
Peyzaj Mimarı : Serpil Öztekin


2. MANSİYON;

Sıra No 16

Mimarlar :Y.Mimar D. Ümit Yücel, Y. Mimar Çiğdem Yücel,
Peyzaj Y. Mimarı : Dr. Gül Sayan Atanur
Yardımcı Mimarlar :Zekeriya Aktaş, Ersin Fidangül, Çiğdem Erdoğan, Serhan Güler, Onur Karaca, Sırrı Arkan,
İnşaat Mühendisi : Yaşar Poyraz
Makine Mühendisi : Suat Gülçimen,
Elektrik Mühendisi : Nureddin Bezir.


3. MANSİYON;

Sıra No 9

Mimarlar : Y.Mimar İlker Fatih Özorhon, Y.Mimar Güliz Küçüközdemir,
Yardımcı Mimar : Özgür Özkan,
İnşaat Mühendisi : Kıvan İpekar,
Makine Mühendisi : Bülent Süzer,
Elektrik Mühendisi : Ömer Akdemir.


4. MANSİYON;

Sıra No 2

Mimarlar : Mahir Ünal, Erguvan Ö.Toplu,
İnşaat Mühendisi : Melih Bulgur,
Makine Mühendisi : H.Hami Erdem,
Elektrik Mühendisi : Hüseyin Gülsoy,
Peyzaj Mimarı : Ceyda Özbilen.


5. MANSİYON;

Sıra No 21

Mimarlar : Gülay Keleş Usta, Ayhan Usta, Ali Kemal Şeremet,
Yardımcı Mimarlar : Tunahan Koç, Şükrü Henden, Necmettin Selimoğlu,
İnşaat Mühendisi : Mehmet Uz,
Makine Mühendisi : Bülent Aydın,
Elektrik Mühendisi : Okan Beşer,
Peyzaj Mimarı : Engin Aktaş.


YARIŞMA SERGİSİ

Kolokyumu: 26 Ağustos 2005, saat 16.00
Yarışma Sergisi: 22-31 Ağustos 2005, saat 10:00-18:00
Sergi ve Kolokyum Yeri: Farabi Galip Dede Sokak No: 5 Çankaya-ANKARA

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/t-c-merkez-bankasi-bursa-subesi-hizmet-ve-lojman-binasi-mimari-proje-yarismasi-sonuclari_32798.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!