Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Tasarım Yarışması’na Başvuru Süresi Uzatıldı

Mobilya Sanayicileri Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı öğrencilerine binlerce YTL’lik para ödülünün yanı sıra iş ve staj olanakları vaad ediyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Tasarım Yarışması’na Başvuru Süresi Uzatıldı Tasarım Yarışması’na Başvuru Süresi Uzatıldı
SON BAŞVURU TARİHİ 5 Haziran 2007
+ Ajandama Ekle

b>Mobilya Sanayicileri Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı öğrencilerine binlerce YTL’lik para ödülünün yanı sıra iş ve staj olanakları vaad ediyor. Kazanan öğrenciler, ayrıca İstanbul, Köln ve Milano’daki sektörel fuarları da ziyaret etme fırsatı bulacak.

Türkiye mobilya sektörünün cirosal bazda yüzde 70’ini temsil eden Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından düzenlenen III. Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması’na başvurular başladı. Mobilya sektöründe tasarım ve markalaşma odaklı bir vizyon oluşturulması ve geleceğin tasarımcılarının teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen yarışmaya, üniversitelerin endüstri ürünleri tasarımı, iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümlerinden, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin katılımı bekleniyor.

Yarışmada, “yatak odası, yemek odası, oturma grubu, genç odası ve kanepe” olmak üzere beş ayrı kategoride 25 proje ödüllendirilecek. Kategori birincilerine 6 bin, ikincilerine 4 bin, üçüncülerine 2 bin ve ikişer adet mansiyonun sahibi olacaklara bin YTL nakit para ödülü verilecek yarışma, ayrıca Türkiye’nin en büyük mobilya şirketlerinde iş ve staj olanakları sunuyor. Ödüllü projeler, Mayıs 2008’deki İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İMOB) sergilenecek. Öte yandan, dereceye giren öğrenciler, MOSDER’in ev sahipliğinde, Köln ve Milano’daki sektörel fuarları ziyaret etme fırsatı bulacak


25 Haziran’da başvuruların sona ereceği yarışmanın jürisinde akademisyenler, tasarımcı ve sanayiciler yer alıyor. Projelerin hafiflik, taşınabilirlik, kolay sökülüp takılabilirlik, yaşam tarzı ve koşullarına uygunluk gibi ilkeler çerçevesinde değerlendirilmesinin ardından, ödüller Kasım 2007’de gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Ayrıntılı bilgi için

T: (0212) 465 69 17 - 465 69 18

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/tasarim-yarismasina-basvuru-suresi-uzatildi_52390.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!