Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Türkiye Müteahhitler Birliği Kurumsal Logo Tasarım Yarışması

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Kurumsal Logo Tasarım Yarışması ile; birliğin 2023 vizyonunu, birlik üyesi firmaların dünyadaki ve Türkiye’deki yüksek performansını ve imajını yansıtan, yaratıcı, akılda kalıcı, özgün, çağa uygun, çeşitli kurumsal kimlik malzemelerinde ve çeşitli boyutlarda kullanıma imkan verecek ve gereğinde üç boyutlu olarak

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Türkiye Müteahhitler Birliği Kurumsal Logo Tasarım Yarışması Türkiye Müteahhitler Birliği Kurumsal Logo Tasarım Yarışması
TESLİM TARİHİ 15 Haziran 2012
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 1 Ekim 2012
+ Ajandama Ekle

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Kurumsal Logo Tasarım Yarışması ile; birliğin 2023 vizyonunu, birlik üyesi firmaların dünyadaki ve Türkiye’deki yüksek performansını ve imajını yansıtan, yaratıcı, akılda kalıcı, özgün, çağa uygun, çeşitli kurumsal kimlik malzemelerinde ve çeşitli boyutlarda kullanıma imkan verecek ve gereğinde üç boyutlu olarak da üretilebilecek işlevsellikte bir logo/amblem tasarımının gerçekleştirilmesi amaçlanıyor.


Katılım Koşulları:

- Yarışma, 18 yaşını doldurmuş, TMB bünyesinde çalışanlar ile Seçici Kurul’da görev alanların ve onların birinci derecedeki yakınlarının dışındaki tüm profesyonel ve amatör tasarımcılara açıktır.

- Birden fazla kişinin ortak bir tasarımla Yarışma’ya katılması halinde tasarım sahiplerinin her birinin bu Şartname’de belirlenen şartları sağlaması zorunludur.

- Başvuru formunu imzalayarak yarışmaya katılanlar şartname koşullarını, yarışma şartlarını ve Seçici Kurul kararlarının tamamını kabul etmiş sayılırlar.

- Yarışmaya katılım ücretsizdir.

- Yarışmaya her katılımcı en fazla üç (3) adet eser ile katılabilecektir.

- Yarışma, eserlerin TMB’nin ihtiyacını karşılamaması durumunda ya da TMB tarafından gerekli görülen diğer herhangi bir nedenle tekrarlanabilir veya herhangi bir aşamasında TMB tarafından iptal edilebilir. Bu durumda TMB teslim edilen tasarımların tarafınca kullanılmayacağını taahhüt eder.


Seçici Kurul:
TMB Yönetim Kurulu tarafından oluşturulacak. En az 7 kişiden oluşacak Seçici Kurul üyeliği için üniversitelerin ilgili bölümlerinden öğretim üyeleri ile ilgili meslek kuruluşlarından, kamudan veya özel sektörden konuyla ilgili bilgi ve deneyim sahibi temsilciler davet edilebilecek.

Ödüller:
Birincilik Ödülü : 7.500 TL
Teşvik Ödülü (2 adet): 2.000'er TL

Yarışma Takvimi:
Başvuru Başlangıç Tarihi: 01 Haziran 2012
Teslim Tarihi: 15 Haziran 2012
Sonuçların Açıklanması: 01 Ekim 2012


Yarışma şartnamesine ulaşmak için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/turkiye-muteahhitler-birligi-kurumsal-logo-tasarim-yarismasi_91701.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!