Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013 Araştırması

2011 yılında İstanbul Kongre Merkezi'nin, 2012 yılında Antalya Havalimanı ICF Airports‘un büyük ödülü kazandığı 'Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları' araştırmasında geri sayım başladı.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013 Araştırması Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013 Araştırması
SON BAŞVURU TARİHİ 24 Mayıs 2013
DÜZENLEYEN

Ekonomist Dergisi, Capital Dergisi

ANA SPONSORLAR

Burgan Bank

WEB ADRESİ

www.turizmyatirimlari.com

+ Ajandama Ekle

Ekonomist ve Capital dergilerinin Burgan Bank’ın katkıları ile gerçekleştirdiği 'Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması 2013' başladı. Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye’nin en başarılı turizm yatırımı ve on iki farklı kategoride öne çıkan başarılı turizm girişimleri belirlenecek. Ödül kazanan yatırımlar, Haziran ayında düzenlenecek törenle açıklanacak.

Araştırmaya, büyük ödül ve on iki farklı alt kategoride aday olmak veya aday göstermek için, 24 Mayıs 2013 tarihine kadar www.turizmyatirimlari.com sayfasına girmek yeterli olacak. Araştırma sonunda turizm, finans ve medya sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan büyük jüri, aday gösterilen firmaları değerlendirerek, kazananları belirleyecek.

Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nda büyük ödül yanı sıra 5 Yıldızlı Oteller, Kent Otelleri, Kongre Otelleri, Butik Oteller, Havayolu Şirketleri, Kültür Turizmi İşletmeleri, Sağlık Turizmi İşletmeleri, Doğa Turizmi İşletmeleri, Spor Turizmi İşletmeleri, Marina İşletmeleri, Kıyı Otelleri ve Çevreci Oteller kategorileri bulunuyor.

Turizm, Türk ekonomisinin lokomotifi olacak

Turizm sektörünü Türkiye ekonomisinin can damarlarından biri olarak gördüklerini söyleyen Burgan Bank Genel Müdürü Mehmet Sönmez, bu yıl dördüncü kez düzenlenen araştırmanın, sektörün en büyük ve kapsamlı araştırmalarından biri olduğunu söyledi. Sönmez, Türkiye’nin her yıl düzenli artan turizm gelirinin, bu sektöre verilmesi gereken değeri ve desteği fazlasıyla ortaya koyduğunu belirtirken, “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması”nın, bu alanda gerçekleşen yatırımların kamuoyu ile paylaşılması açısından önemli bir fırsat olduğunu sözlerine ekledi. Sönmez, Burgan Bank olarak, küçük bir pansiyondan beş yıldızlı bir otele kadar, turizm alanında gerçekleşecek her türlü yatırımın arkasında olduklarını belirtti.

ETİKETLER: ekonomi turizm
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/turkiyenin-en-basarili-turizm-yatirimlari-2013-arastirmasi_108404.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!