Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Türkiye'nin Konut Oscar'ları Sahiplerini Arıyor

Türkiye’nin konut Oscar’ları sahiplerini arıyor. Siemens Ev Aletleri (altın) sponsorluğunda gerçekleştirilecek Altın Proje Türkiye Konut Ödülleri, 5 Platin ve 11 Altın olmak üzere 16 prestijli ödülü sahipleri ile buluşturacak.

yapi.com.tr

Ödüller

Türkiye'nin Konut Oscar'ları Sahiplerini Arıyor Türkiye'nin Konut Oscar'ları Sahiplerini Arıyor

br/>


Türkiye’nin konut oscar’ları sahiplerini arıyor. Siemens Ev Aletleri, (altın) sponsorluğunda gerçekleştirilecek Altın Proje Türkiye Konut Ödülleri, 5 Platin ve 11 Altın olmak üzere 16 prestijli ödülü sahipleri ile buluşturacak.

24 Proje Yönetim tarafından, Siemens Ev Aletleri altın sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan “Altın Proje Türkiye Konut Ödülleri” ile Türkiye’nin ilk konut ödülleri verilecek. 5 Şubat 2008’de Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleşecek ödül töreni için proje başvuruları başladı. Türkiye’nin en kaliteli konut projelerinin yarışacağı Altın Proje’de, Özel Kategori ve Proje Kategorileri’ne ait 5 Platin, 11 Altın olmak üzere 16 prestijli ödül sahiplerini bulacak.

Yalnızca konut projelerinin katılabileceği Altın Proje ’de, apartman siteler, villalar, rezidanslar, çok çeşitli yerleşimler gibi farklı proje kategorilerinde altın; insana, doğaya, şehire, çağdaşlığa saygı ve tüketici gözü gibi özel kategorilerde platin ödüller verilecek.

24 Proje Yönetim, tüketici ihtiyacından yola çıkarak düzenlediği Altın Proje ödül töreni ile bilinçli konut, bilinçli konut üreticisi ve biliçli tüketiciye dikkat çekmek istiyor. Sosyal sorumluluk bilinciyle oluşturduğu ödül töreni ile konut sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalarına kurumsal iletişim hizmeti de sunuyor.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek Altın Proje Türkiye Konut Ödülleri ‘ ne katılım için projelerin Türkiye sınırları içersinde yer alması, satışta olması ya da Mayıs 2008’e kadar satışa çıkmış olması gerekiyor. Katılım Başvuru Formu’nun teslimi için son gün 07 Aralık 2007 Cuma. Sunum malzemelerinin tamamlanması için belirlenen son tarih 4 Ocak 2008.

Arolat Mimarlık’tan Y. Mimar Şaziment Arolat’ın Jüri Başkanı olduğu ödül töreninde Ova Tasarım Yapım’dan Y. Mimar Yalçın Sağlıkova, Ertunga Mimarlık’tan Y. Mimar Ertem Ertunga, Bahçeşehir Üniversitesi’nden Prof. Dr. Cengiz Eren, Ekiz & Ekiz’den Banu Ekiz jüri üyeleri arasında yer alıyor. Bilgi Üniversitesi’nden Prof. Dr. İhsan Bilgin ve Emre Arolat Mimarlık’tan Y. Mimar Emre Arolat Altın Proje’nin danışman jüri üyeleri. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden Doç. Dr. Deniz İncedayı ve Yrd. Doç. Dr. Ahmet Tercan yedek jüri üyeleğini gerçekleştiriyorlar.

Jüri üyelerine ait projelerin değerlendirilmeye dahil edilmeyeceği Altın Proje’de, tüketiciler de www.altinproje.com adresinden oylamaya katılabilecek ve özel kategoride yer alan Tüketici Gözü ödülünün sahibini belirliyor olacak.

Ödül Takvimi :

4 Ocak 2008: Proje Sunumları Son Teslim Tarihi

7 - 22 Ocak 2008: Online Tüketici Oylaması (www.altinproje.com)

10 Ocak 2008: Etkinlik Sponsorlarının İlan Edilmesi

17 - 18 Ocak 2008 : Jüri Toplantısı I - Finalistlerin Belirlenmesi

24 Ocak 2008 : Finalistlerin Açıklanması

24 - 25 Ocak 2008: Jüri Toplantısı II - Ödül Sahiplerinin Belirlenmesi

27 - 28 Ocak 2008: Capital Dergisi ile Altın Proje Guide Dağıtımı

5 Şubat 2008: Ödül TöreniProje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, www.altinproje.com adresini ziyaret edebilir ya da 0212 356 24 24 numaralı telefondan, 24 Proje Yönetim yetkililerine ulaşabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/turkiyenin-konut-oscarlari-sahiplerini-ariyor_57399.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!