Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ULI Mükemmellik Ödülleri 2010

ULI Mükemmellik Ödülleri için başvuru tarihi 5 Mart 2010'a ertelendi. Gayrimenkul geliştirme pratiğinin uluslararası standartlarını tanımlayan Urban Land Institute (ULI) tarafından her yıl bölgesel olarak gerçekleştirilen ULI Mükemmellik Ödülleri (ULI Awards for Excellence), gayrimenkul sektörünün her tipolojiden en başarılı üretimlerini tanımak

yapi.com.tr

Ödüller

ULI Mükemmellik Ödülleri 2010 ULI Mükemmellik Ödülleri 2010

ayrimenkul geliştirme pratiğinin uluslararası standartlarını tanımlayan Urban Land Institute (ULI) tarafından her yıl bölgesel olarak gerçekleştirilen ULI Mükemmellik Ödülleri (ULI Awards for Excellence), gayrimenkul sektörünün her tipolojiden en başarılı üretimlerini tanımak ve tanıtmak amacını taşıyor.

Bir projenin tüm üretim safhalarını –inşaat, ekonomik yaşayabilirlik, pazarlama ve yönetim- kadar tasarımı da göz önüne alan ULI Ödülleri, Amerika, Avrupa-Orta Doğu-Afrika ve Asya Pasifik olmak üzere üç bölgesel kategoride dağıtılıyor.

Tüm geliştiriciler ile alt ve üst yüklenicilerin, yani bir gayrimenkul geliştirme projesine eklemlenen tüm ekiplerin başvurabileceği ödül programı 32’inci yılında, arazi değerlendirme pratiğinin en iyi örneklerini veren özel ve kamu sektörü kuruluşlarını onurlandırıyor.

ULI Ödülleri’nde seçici kurul tarafından her bölge için en fazla on finalist proje seçilecek ve bu finalist projelerin her biri, en az bir jüri üyesi tarafından ziyaret edilecek. Her bir kategorinin finalistleri arasından en çok beş katılımın ödüllendirileceği program, aynı zamanda bir “Miras Ödülü”nü de barındıracak. Böylelikle kazanan sayısı altıya kadar yükselebilecek.

Yalnızca ULI üyelerine değil, ilgili tüm sektör temsilcilerine açık olarak düzenlenen ULI Mükemmellik Ödülleri’nin son başvuru tarihi 5 Mart 2010. Kamu sektörü için başvuru ücretinin 140 Euro olduğu ödül programına, özel sektörden projeler ise 260 Euro karşılığı katılabiliyor.

2009’da Akaretler Sıraevler ve W Hotel yenileme projesinin de kazananlar listesine girdiği ULI Mükemmellik Ödülleri’nin 2010 ayağı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/uli-mukemmellik-odulleri-2010_77089.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!