Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

VİKO'nın Anahtar Serisi Thea Ödüle Doymuyor

VİKO Elektrik ve Elektronik’in, üstün tasarım özellikleri taşıyan ürünü THEA, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) tarafından ödüllendirildi.

yapi.com.tr
1 VİKO'nın Anahtar Serisi Thea Ödüle Doymuyor

br/> VİKO Elektrik ve Elektronik’in, üstün tasarım özellikleri taşıyan ürünü THEA, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) tarafından ödüllendirildi. Uluslararası Yapı 2005 Fuarı’nda “Altın Çekül Teşvik Ödülü”nü de kazanan THEA, 2006 yılını da aldığı iki büyük ödül ile başarısını sürdürüyor.

Dünyaca ünlü Türk tasarımcı Mirzat Koç ile 15 kişilik VİKO tasarım ve AR-GE ekibinin birlikte yarattığı THEA, mimarların ve tasarımcıların büyük beğenisini toplayan THEA, yurtdışında da adını duyurarak, dünya pazarında da büyük beğeni kazandı. Başta Rusya olmak üzere toplam 47 ülkede satılan THEA, benzersiz tasarımıyla da yeni bir çığır açarak sektöre ışık saçan bir ürün olma özelliğini taşıyor.

Kendi kendine kapanan gecikmeli anahtardan, dijital müzik anahtarına kadar tam 48 farklı ürünü bünyesinde barındıran THEA, 29 renk seçeneğini birarada sunuyor. Mekanizmaya konumlandırılan mavi renkli led’ler sayesinde anahtar sistemi kullanılmadığında, mavi led devresinin açılması ile anahtarın karanlık ortamlarda kolaylıkla tespit edilmesini sağlayan bu sistem, aynı zamanda bulunduğu ortama hoş ve dekoratif bir görsellik de katıyor. Mavi kelebek ışıklar, THEA’nın görsel farklılıklarının en göze çarpanı... Çerçeve uygulamasında, “Zamak 5” olarak adlandırılan bir malzeme ile döküm kalıplama imalat sistemi kullanılarak mat, parlak, naturel ve fırçalı tiplerde farklı kaplamalar tercih edilen THEA serisi tüketiciye montaj aşamasında birbirinden özel kolaylıklar sunuyor. THEA sac aksam, karkas ve tırnak parçalarda sac malzeme kullanılarak, dünya çapında ilk kez bu sektörde uygulanan kataforez kaplamadan üretiliyor.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/vikonin-anahtar-serisi-thea-odule-doymuyor_50823.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • çeşit zengin ama fiyatlar yüksek YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!