Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Visa Kart Tasarım Yarışması

Toplamda 25,000 Euro ödüllü kart tasarım yarışması öğrencilere kariyerlerine hızlı bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor...

yapitr/ Deniz Türkeri
Visa Kart Tasarım Yarışması

b>Yaratıcı Zekalar; Tasarıma Son Noktayı Siz Koyun!... sloganı ile yola çıkan endüstri tasarımı yarışması ülkemizde Visa Türkiye ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştiriliyor. Toplamda 25,000 Euro ödüllü kart tasarım yarışması öğrencilere kariyerlerine hızlı bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor...

"Yaratıcı Zekalar; Tasarıma Son Noktayı Siz Koyun" Endüstri Tasarımı Yarışması Türkiye'de Visa ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniveristesi ortaklığı ile düzenleniyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencilerine hem kariyerlerine hızlı bir başlangıç yapma hem de 25.000 Euro'ya kadar para ödülü kazanma fırsatı sunan yarışma 15 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Uluslararası bir tasarım yarışması olan "Yaratıcı Zekalar; Tasarıma Son Noktayı Siz Koyun" Endüstri Tasarımı Yarışması, Türkiye'nin yanı sıra Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de prestijli tasarım okulları ile birlikte yürütülüyor. Yarışmada öğrencilerden geleceğin Visa kartını tasarlamaları isteniyor.
Her ülke birincisinin 10.000 Euro para ödülü kazanacağı yarışmanın 15.000 Euro para ödüllü Avrupa finali Malta'da 5000'e yakın uluslararası bankacının hazır bulunacağı Visa Yıllık Üye Toplantısı'nda gerçekleşecek.

Yarışma, tasarım öğrencilerine maddi olanak sağlamayı amaçlarken, çalışmalarını 5000'e yakın Visa Üye Bankası'nın hazır bulunacağı Malta'da sergileme fırsatı sunuyor. Öğrencilerden, tasarımlarında yenilikçi ve yaratıcı olmalarının yanında pratik ve fonksiyonel kartlar tasarlamaları bekleniyor. Öğrenciler, üzerinde "chip" barındırmak şartı ile, her şekilde ve boyutta tasarımla yarışmaya katılabilmektedir.

"Yaratıcı Zekalar; Tasarıma Son Noktayı Siz Koyun!.." Endüstri Tasarımı Yarışması'nın ödül töreni 07 Ekim 2004 Perşembe günü gerçekleşecek.

Visa Hakkında Bilgi Ektedir.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/visa-kart-tasarim-yarismasi_13563.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!