Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Webert - ADI İşbirliğinde Armatür Tasarımı Yarışması

Webert ve ADI (Associazione per il Disegno Industriale/Endüstriyel Tasarım Birliği) işbirliğinde organize edilen tasarım yarışması, bu yıl üçüncüsüyle karşımızda. Bu yılın tasarım konusu ise, banyo ve mutfaklar için tek başlıklı ve çift ayarlı musluk/armatürlerin tasarlanması.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Webert - ADI İşbirliğinde Armatür Tasarımı Yarışması Webert - ADI İşbirliğinde Armatür Tasarımı Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Mayıs 2008
+ Ajandama Ekle

b>Webert ve ADI (Associazione per il Disegno Industriale/Endüstriyel Tasarım Birliği) işbirliğinde organize edilen tasarım yarışması, bu yıl üçüncüsüyle karşımızda. Bu yılın tasarım konusu ise, banyo ve mutfaklar için tek başlıklı ve çift ayarlı musluk/armatürlerin tasarlanması.

Firmanın böyle bir yarışma düzenlemekteki amacı, işlevsellik ve estetiği bir arada tutan yeni fikirlerin ortaya çıkmasına teşvik sağlamak. Gönderilen tasarımların teknoloji, materyal seçimi, biçim ve renk açısından yenilikçi olması ve seri üretime uygunluk gösterecek nitelikleri taşıyan özgür ve özgün fikirler ortaya koymaları, yarışmanın kriterleri arasında.

Armatür setlerinin barındırması gereken özellikler/parçalar ise şunlar: Banyo için bir duş/yıkama teknesi, hareketli duş başlığı ile birlikte bir banyo armatürü seti; mutfak için uzatılabilen duşlama başlıklı veya hareketli başlıklı, çift sıcaklık ayarlı bir armatür. Armatürlerin çift seramik valflı ve kartuşlu olarak tasarlanması gerekiyor.

Yarışma, mimar veya mühendis, tüm İtalyan ve yabancı profesyonellere açık olarak gerçekleştirilecek. Katılımcıların serbest çalışıyor veya resmi olarak bir firma için çalışıyor olmaları mümkün. Yarışmaya katılmak üzere bir takım oluşturulması halinde ise, tek zorunluluk, bir takım liderinin seçilerek tüm sorumluluğu üstlendiğinin ve Webert için muhattap olduğunun kabul edilmesi olarak belirtiliyor.

Kayıtların halen devam ettiği uluslararası tasarım yarışmasına son başvuru tarihi 15 Mayıs 2008. Toplamda 6 bin Euro’luk ödülün dağıtılacağı yarışmada, kazanan üç proje bu parayı eşit olarak bölüşecekler. 31 Aralık tarihine kadar, halen tasarı aşamasında olan bir sergiyle katılımcı ve kazanan projelerin sunulması da söz konusu.

Daha detaylı bilgi ve kayıt için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/webert---adi-isbirliginde-armatur-tasarimi-yarismasi_60105.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!