Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

XI. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri için Başvurular Başladı

Mimarlar Odası’nın her iki yılda bir düzenlediği Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri’nin XI. dönemi için başvurular başladı. Son başvuru tarihi 3 Mart 2008 olarak belirlenen programın Seçici Kurul üyeleri Abdi Güzer, Tülin Hadi, Cengiz Kabaoğlu, Uğur Tarhan ve Atilla Yücel’den oluşuyor.

Mimarlar Odası Genel Merkezi

Ödüller

XI. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri için Başvurular Başladı XI. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri için Başvurular Başladı

imarlar Odası’nın her iki yılda bir düzenlediği Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri’nin XI. dönemi için başvurular başladı. Son başvuru tarihi 3 Mart 2008 olarak belirlenen programın Seçici Kurul üyeleri Abdi Güzer, Tülin Hadi, Cengiz Kabaoğlu, Uğur Tarhan ve Atilla Yücel’den oluşuyor.

Ulusal Mimarlık Ödülleri, iki ana başlık altında veriliyor: BÜYÜK ÖDÜL (Sinan Ödülü) ve BAŞARI ÖDÜLLERİ. Büyük Ödül (Sinan Ödülü), tüm meslek hayatı boyunca verdiği eserleri ve mimarlığa geçen hizmetleri nedeniyle bir mimara veya ortak çalışan mimarlara veriliyor. Başarı Ödülleri ise dört dala ayrılıyor: “Mimarlığa Katkı Dalı”, “Yapı Dalı”, “Proje Dalı”, “Fikir Sunumu Dalı”.

XI. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri’nin töreni ve sergi açılışı 18 Nisan 2008’de Ankara’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacak. Sergi daha sonra, Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde 25 Nisan–2 Mayıs 2008 tarihleri arasında izlenebilecek. Belirlenen program çerçevesinde yurtdışında ve Türkiye kentlerinde dolaşacak sergiye her geçen gün daha fazla katılım sağlanıyor. XI. dönem için sergiye katılım koşulları ve önemli tarihleri içeren bilgilere buradan ulaşılabilir.

Ödül duyuru metni için tıklayınız.

Katılım koşullarını öğrenmek için tıklayınız.

Pano boyutları için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/xi-ulusal-mimarlik-sergisi-ve-odulleri-icin-basvurular-basladi_58612.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!