Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yetenekli Genç Tasarımcılar İş Başına

Silverline Ankastre Ürünler; “Geleceğin Mutfağı Tasarım Yarışması” ile genç yetenekleri ortaya çıkarmaya ve desteklemeye devam ediyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Yetenekli Genç Tasarımcılar İş Başına Yetenekli Genç Tasarımcılar İş Başına
SON BAŞVURU TARİHİ 1 Ekim 2007
+ Ajandama Ekle

ilverline Ankastre Ürünler; “Geleceğin Mutfağı Tasarım Yarışması” ile genç yetenekleri ortaya çıkarmaya ve onları desteklemeye devam ediyor.

Tüm üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık ve endüstriyel tasarım bölümü öğrencilerine açık olan “II. Silverline Geleceğin Mutfağı Tasarım Yarışması”nın bu yılki konusu; boyut ve yetenek olarak insan özelliklerine uygun, kullanıcı gereksinimlerini en iyi karşılayan etkinliklere olanak veren, sağlam, dayanıklı, ve uzun ömürlü ekipmanlardan oluşan, geleceğin mutfağının tasarlanmasıdır. Mutfak tasarımları, dört kişilik bir ailenin tüm gereksinimini karşılayacak nitelikle olmalıdır.

Üniversite öğrencilerinin bireysel olarak katılabilecekleri bu yarışmanın amacı, yeni projeleri desteklemek ve yaratıcılığa yön vermek. Bu yüzden projelerin daha önce başka bir yarışmaya gönderilmemiş ve uygulanmamış olması gerekiyor.

Genç yeteneklerin modern çizgilerini mutfaklara taşıyacak olan yarışmanın jüri üyeleri, alanında uzman isimlerden oluşuyor. İTÜ Endüstriyel Tasarım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nigan Beyazıt, MSÜ Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlgi Yüce Aşkun, Bilgi Üni. Mimarlık ve Çevre Tasarım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halime Demirkan, Yıldız Teknik Üni. Mimarlık Bölüm Başkan Yard. Doç. Dr. Berrin Alper ve Karadeniz Teknik Üni. Mimarlık Bölüm Başkanı Prof, Dr. Yalçın Yaşar “II. Silverline Geleceğin Mutfağı Tasarım Yarışması”nın jüri üyeleri.

Silverline Mutfak Tasarım Yarışması”na katılmak isteyenler, www.silverline.com.tr adresinden, yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler. Öğrencilerin en fazla iki tasarımla katılabileceği bu yarışma sonucunda ilk üçe girecek olan yetenekli öğrenciler, para ödülü ile ödüllendirilecek.

Ödüller


Birincilik Ödülü: 1500 Euro

İkincilik Ödülü: 1000 Euro

Üçüncülük Ödülü:
500 Euro

5 adet Mansiyon Ödülü: 250 Euro

Ayrıca, yarışmaya giren tüm öğrencilere, Silverline fabrika ve çevre gezisi (Merzifon)


Değerlendirme sonucunda ödül kazanan yarışmacıların isimleri ödül töreninde açıklanacaktır. Yarışmaya birden fazla projeyle katılan öğrencinin her iki projesi de dereceye girer ise, yüksek ödülü alan proje kabul edilecek ve diğer ödül için ardından gelen değerlendirilecektir. Yarışma finali ve ödül töreni Ekim ayı içinde gerçekleşecektir.


http://www.yapi.com.tr/yarismalar/yetenekli-genc-tasarimcilar-is-basina_54015.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!