Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
Koronavirüs Pandemisinin Yapı Sektörüne Etkileri Koronavirüs Pandemisinin Yapı Sektörüne Etkileri

Koronavirüs pandemisi, Dünya genelinde sosyal hayatın yanı sıra iş hayatını da etkiliyor, değiştiriyor. Salgının ve salgının yayılımını önlemek için alınan tedbirlerin Türkiye yapı sektörüne etkilerini, sektör temsilcilerine sorduk…

Koronavirüs salgını tüm dünyada yayılmaya ve hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Salgının yayılmasını önlemeye yönelik tedbirler, her alanda üretim ve ticareti zorlaştırıyor. Ülkemizde alınan tedbirler zaman zaman sıklaştırılsa da ticaretin ve üretimin devam etmesi sağlanmaya çalışılıyor. Ancak uluslararası ticaret durma notasında; sınırlar kapatılıyor, uçuşlar iptal ediliyor…

Salgının ve salgının yayılımını önlemek için alınan tedbirlerin Türkiye yapı sektörüne etkilerini sektör temsilcileriyle konuştuk.

Termo Teknik, Aldığı Önlemlerle Faaliyetlerine Devam Ediyor Termo Teknik, Aldığı Önlemlerle Faaliyetlerine Devam Ediyor

Çorlu’da bulunan fabrikasında ürettiği panel radyatörleri iç piyasaya sunan ve dünyanın dört bir yanına ihraç eden Termo Teknik, aldığı... »

yapi.com.tr
Koronavirüsü ve İnşaat Sektörü Koronavirüsü ve İnşaat Sektörü

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İnşaat Yönetimi Kurulu, yaptığı bir açıklamayla koronavirüsü pandemisi sürecinde inşaat sektöründe yapılması... »

yapi.com.tr

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!