Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
Koronavirüs Pandemisinin Yapı Sektörüne Etkileri Koronavirüs Pandemisinin Yapı Sektörüne Etkileri

Koronavirüs pandemisi, Dünya genelinde sosyal hayatın yanı sıra iş hayatını da etkiliyor, değiştiriyor. Salgının ve salgının yayılımını önlemek için alınan tedbirlerin Türkiye yapı sektörüne etkilerini, sektör temsilcilerine sorduk…

Koronavirüs salgını tüm dünyada yayılmaya ve hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Salgının yayılmasını önlemeye yönelik tedbirler, her alanda üretim ve ticareti zorlaştırıyor. Ülkemizde alınan tedbirler zaman zaman sıklaştırılsa da ticaretin ve üretimin devam etmesi sağlanmaya çalışılıyor. Ancak uluslararası ticaret durma notasında; sınırlar kapatılıyor, uçuşlar iptal ediliyor…

Salgının ve salgının yayılımını önlemek için alınan tedbirlerin Türkiye yapı sektörüne etkilerini sektör temsilcileriyle konuştuk.

GF Hakan Plastik, Sağlığı Ön Planda Tutarak Çalışmalarını Sürdürüyor GF Hakan Plastik, Sağlığı Ön Planda Tutarak Çalışmalarını Sürdürüyor

Pandemi döneminde iş yapış şeklinin tamamen değiştiğini belirten GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, “Fiziki... »

Yapı Denetim Hizmetlerine Koronavirüs Tedbiri Yapı Denetim Hizmetlerine Koronavirüs Tedbiri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, "Yapı Denetim Hizmetlerinde Coronavirüs Tedbirleri Hakkında Genelge"yi valiliklere... »

yapi.com.tr/AA
Koronavirüs Çalışma Hayatını Değiştirmeye Başladı Koronavirüs Çalışma Hayatını Değiştirmeye Başladı

Dünyaya hızla yayılan Kovid-19, küresel ekonomide olumsuz sonuçlar doğururken, çalışma hayatında da birtakım değişiklere gidilmesine yol... »

yapi.com.tr/AA
İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi’ne Virüs Etkisi İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi’ne Virüs Etkisi

Türkiye İMSAD tarafından hazırlanan İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi mart ayı sonuçlarına göre; faaliyet, güven ve beklenti verilerinden... »

yapi.com.tr
TMB İnşaat Sektörü Analizini Açıkladı TMB İnşaat Sektörü Analizini Açıkladı

TMB’nin İnşaat Sektörü Analizi’nin Nisan 2020 sayısında; istihdam kapasitesi yüksek olan sektörde, altyapı faaliyetlerinin mücbir sebep... »

yapi.com.tr
"Hepimiz Bu Süreçte Beraberiz" "Hepimiz Bu Süreçte Beraberiz"

Interface Türkiye-Afrika Bölge Müdürü Murat Güney ve Satış-Tasarım Yöneticisi Mimar Neslihan Küçükaslan, COVID-19 sürecinde en popüler karo... »

yapi.com.tr
Şantiyelerde Alınacak Koronavirüs Tedbirleri Belirlendi Şantiyelerde Alınacak Koronavirüs Tedbirleri Belirlendi

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında şantiyelerde alınması gereken tedbirlere ilişkin kılavuz... »

yapi.com.tr/AA
İş Yerlerinde Alınacak Koronavirüs Tedbirleri Belirlendi İş Yerlerinde Alınacak Koronavirüs Tedbirleri Belirlendi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında iş yerlerinde alınacak önlemlere ilişkin kılavuz yayımladı. »

yapi.com.tr/AA
Seramik Sektöründe İhracat Yüzde 40 Azaldı Seramik Sektöründe İhracat Yüzde 40 Azaldı

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral Türk seramik sektörünün ihracat rakamlarında yüzde 40’a yakın oranda bir azalmanın... »

yapi.com.tr

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!