Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
Koronavirüs Pandemisinin Yapı Sektörüne Etkileri Koronavirüs Pandemisinin Yapı Sektörüne Etkileri

Koronavirüs pandemisi, Dünya genelinde sosyal hayatın yanı sıra iş hayatını da etkiliyor, değiştiriyor. Salgının ve salgının yayılımını önlemek için alınan tedbirlerin Türkiye yapı sektörüne etkilerini, sektör temsilcilerine sorduk…

Koronavirüs salgını tüm dünyada yayılmaya ve hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Salgının yayılmasını önlemeye yönelik tedbirler, her alanda üretim ve ticareti zorlaştırıyor. Ülkemizde alınan tedbirler zaman zaman sıklaştırılsa da ticaretin ve üretimin devam etmesi sağlanmaya çalışılıyor. Ancak uluslararası ticaret durma notasında; sınırlar kapatılıyor, uçuşlar iptal ediliyor…

Salgının ve salgının yayılımını önlemek için alınan tedbirlerin Türkiye yapı sektörüne etkilerini sektör temsilcileriyle konuştuk.

İZODER Başkanı Gökçe: “Devam Eden Projeler için Üretimler Sürüyor” İZODER Başkanı Gökçe: “Devam Eden Projeler için Üretimler Sürüyor”

Talepteki düşüşe paralel olarak üretimlere belirli sürelerle ara verilmesinin birçok işletmenin gündeminde olduğunu söyleyen İZODER Başkanı... »

TEPTA Aydınlatma Tüm Ekibiyle Evden Çalışıyor TEPTA Aydınlatma Tüm Ekibiyle Evden Çalışıyor

TEPTA Aydınlatma’nın salgına erken tepki göstererek tüm ekibiyle evden çalışmaya başladığını söyleyen Marka ve Strateji Direktörü Özlem... »

TÇMB Başkanı Saka: “En Değerli Kaynağımız İnsan” TÇMB Başkanı Saka: “En Değerli Kaynağımız İnsan”

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, “Sektörümüz için de ülke ekonomisi için de en değerli... »

Yıldızlar Yatırım Holding, Çalışanların Sağlığını da Üretimi de İhmal Etmiyor Yıldızlar Yatırım Holding, Çalışanların Sağlığını da Üretimi de İhmal Etmiyor

Bu süreçteki en büyük önceliklerinin çalışanlarının sağlığı olduğunu söyleyen Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Sekreteri İlkay Ünal,... »

AGT, Üretmeye ve Değer Yaratmaya Devam Ediyor AGT, Üretmeye ve Değer Yaratmaya Devam Ediyor

AGT olarak üretmeye ve değer yaratmaya devam ettiklerini söyleyen AGT Genel Müdürü ve CEO’su Didar Sevdil Yıldırım, “Üretime bağlı süreçteki... »

TMB Başkanı Yenigün: “Sektör Salgına Kırılgan Koşullarda Yakalandı” TMB Başkanı Yenigün: “Sektör Salgına Kırılgan Koşullarda Yakalandı”

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün, inşaat sektörünün salgına kırılgan koşullarda yakalandığını belirterek, “İstihdam... »

Geberit Türkiye Genel Müdürü Ufuk Algıer: “İş Yapış Modellerimizde Değişiklikler Oldu” Geberit Türkiye Genel Müdürü Ufuk Algıer: “İş Yapış Modellerimizde Değişiklikler Oldu”

Üretim faaliyetlerinin akışında bir değişim olmadığını söyleyen Geberit Türkiye Genel Müdürü Ufuk Algıer, “Yalnızca pandeminin insan sağlığı... »

Çuhadaroğlu Genel Müdürü Kenan Aracı: “Güçlü Sermaye ve Bilançomuzun Olumlu Etkilerini Görüyoruz” Çuhadaroğlu Genel Müdürü Kenan Aracı: “Güçlü Sermaye ve Bilançomuzun Olumlu Etkilerini Görüyoruz”

Çuhadaroğlu’nun daha önceden oluşturduğu “acil eylem planı” doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Çuhadaroğlu Grup Şirketleri... »

İzocam, Talepleri Karşılayacak Ölçüde Üretime Devam Ediyor İzocam, Talepleri Karşılayacak Ölçüde Üretime Devam Ediyor

Yalıtım sektöründe bazı şirketlerin üretim faaliyetlerine ara vermek zorunda kaldığını söyleyen İzocam Genel Direktörü Murat Savcı, “Biz... »

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!