Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
KAÇIRMAYIN: "Ağaçlar Kitap Açıyor" Projesi Hayata Geçti Güneş Panellerinde Verimliliği... Kapadokya'daki Müzeleri Temmuzda... Eskişehir Alpu Termik Santrali... Kanal Ankara İhalesinde Sona Doğru
Havalandırma ve İklimlendirme Sektöründen Son Yenilikler Havalandırma ve İklimlendirme Sektöründen Son Yenilikler

Yaşam alanlarımızdaki iç mekan hava kalitesini iyileştirmek amacıyla geliştirilen havalandırma ve iklimlendirme sistemlerindeki son yenilikleri sizler için derledik.

Küresel iklim değişikliği ile beraber lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelen klimalar, yeni nesil cihazlar sayesinde yüksek enerji verimliliğini de mümkün kılıyor. Havalandırma, iklimlendirme, ısıtma ve soğutma alanlarında faaliyet gösteren firmalar ise bu eksende çevre dostu teknolojilere ve akıllı sistemlere ağırlık vermiş durumda. 2012 yılında Japonya’da piyasaya sürülen çevre dostu R32 gazının Türkiye’de de kullanılmaya başlamış olması bunun örneklerinden yalnızca birisi.

Avrupa Birliği çevre yönetmeliklerine uyum kapsamında yüksek enerji verimliliğine sahip ürünlerin artış göstermesi, Türkiye’deki kullanım alışkanlıklarını da değiştiriyor. Enerji verimliliği ve hijyen konusunda tüketiciye güven veren sertifikalı ürünlerin ön plana çıktığı iklimlendirme pazarında, klima seçerken nelere dikkat edilmeli; sağlıklı ve verimli klima kullanım koşulları neler; bu ve diğer soruların yanıtları “Havalandırma ve İklimlendirme Sektöründe Son Yenilikler” dosyasında...

BOREAS’tan İklimlendirme Çözümleri BOREAS’tan İklimlendirme Çözümleri

BOREAS, hijyen klima santralleri ile ortam havasının hijyenik olmak zorunda olduğu hastaneler, laboratuvarlar, temiz oda uygulamaları, ilaç... »

yapi.com.tr
Samsung, Türk Tüketicisinin Klima Kullanım Alışkanlarını Açıkladı Samsung, Türk Tüketicisinin Klima Kullanım Alışkanlarını Açıkladı

Samsung Electronics Türkiye’nin tüketici araştırma şirketi Twentify aracılığıyla Türkiye genelinde gerçekleştirdiği araştırma, Türk tüketicisinin... »

yapi.com.tr
Avrupa’da Bu Sertifikanın Tek Sahibi: AFS Avrupa’da Bu Sertifikanın Tek Sahibi: AFS

Üretimini yaptığı ısı ve ses izoleli esnek hava kanallarıyla global pazarda önemli bir yer edinen AFS, farklı ihtiyaçlara çözüm üretmek... »

yapi.com.tr
İSKİD’den Türkiye İklimlendirme Sektörü’nün Gelişimi ve Değerlendirilmesi İSKİD’den Türkiye İklimlendirme Sektörü’nün Gelişimi ve Değerlendirilmesi

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD), iç pazarda önceki yıl 800 bin adet düzeyinde olan klima satışının, 2017’de 900... »

yapi.com.tr
Klima Seçimi ve Kullanımındaki Püf Noktalar Klima Seçimi ve Kullanımındaki Püf Noktalar

Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri Ürün Müdürü Caner Güçer, doğru klima seçimi ve kullanımında dikkat edilmesi gerekenler hakkında... »

yapi.com.tr
Alarko Carrier, Otellerin İklimlendirme Maliyetini Düşürüyor Alarko Carrier, Otellerin İklimlendirme Maliyetini Düşürüyor

Alarko Carrier, zengin ürün yelpazesiyle, turizm sektörünün önemli kalemlerinden biri olan enerji maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor.... »

yapi.com.tr
Dışarı Çıkmayan Nesil, Hastalığı Davet Ediyor Dışarı Çıkmayan Nesil, Hastalığı Davet Ediyor

On dört ülkede yürütülen The Indoor Generation (Dışarı Çıkmayan Nesil) raporu, kendimizi içeri kapattıkça sağlığımızı da tehlikeye attığımızı... »

yapi.com.tr
Profilo’nun Enerji Tasarruflu Klimaları ile Temiz Hava Evinizde  Profilo’nun Enerji Tasarruflu Klimaları ile Temiz Hava Evinizde

Profilo’nun enerji yönetmeliğine uygun olarak geliştirilmiş klimaları, kavurucu yaz sıcaklarında evleri serinletiyor. Profilo klimalar,... »

yapi.com.tr
DemirDöküm'den 3 İhtiyaca Tek Çözüm: MaxiAir DemirDöküm'den 3 İhtiyaca Tek Çözüm: MaxiAir

DemirDöküm doğa dostu çözümlerine yenisini ekledi. MaxiAir ürün grubunu satışa sunan şirket ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını tek cihazda... »

yapi.com.tr

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!