Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.


2 Ağustos 2001 tarihli tüm haberler;

Uluslararası Aydınlatma Kongresi ve Fuarı

Aydınlatma Türk Milli Komitesi ev sahipliğinde, bu yıl ülkemizde ilk kez gerçekleştirilecek olan CIE (Commission Internationale de L'Eclairage) Ulusla »

2 Ağu2001

Autodesk 2002 Ürün Ailesi

Autodesk tasarım sürecinin iyileştirilmesi, işbirliği ve veri dağıtımı alanlarına odaklanmış yeni yazılım sürümlerini duyurdu. AutoCAD 2002 tabanlı en »

2 Ağu2001
Sayısal Grafik

Zeugma mozaikleri günışığına çıkarıldı

Zeugma'nın binlerce yıldır toprak altında bekleyen mozaiklerinin bir bölümü, uzman bilim adamlarınca restore edilerek 'günışığına' çıkarıldı. Birecik »

2 Ağu2001
Milliyet /02.08.2001

Mardav'dan WALLMATE TB

Dow tarafından geliştirilen bir ısı köprüsü yalıtımı olan Wallmate TB ( Thermal Bridges), ısı yalıtım levhalarının içten veya sandviç duvar olarak yap »

2 Ağu2001

Özgür Atermit'ten Ap Su Yalıtım Membranı

Atermit membranların yüzey bileşimi, plastometrik polimerlerle modifiye edilerek damıtılmış bitümlü ataktik polipropilen ve stabilize edici dolgu malz »

2 Ağu2001

Betek'ten Alpinasilan silikonlu iç cephe boyası

Betek'in Avrupa Birliği İç Cephe Boyaları Standardı'na uygun olarak ürettiği AlpinaSilan Tam Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası ipeksi mat bir doku »

2 Ağu2001

Çuhadaroğlu'dan Prefabrike Çift Cephe Paneli

Almanya, Hochtief Prisma Binası için tasarlanan Prefabrike Çift Cephe Paneli, çağdaş ekoloji ve akıllı binalarda uygulanmak üzere Çuhadaroğlu Alüminyu »

2 Ağu2001

Aygaz Merkezi Enerji Tankı

LPG ile dolu olan Aygaz Merkezi Enerji Tankı, konutların ısınma, sıcak su ve pişirme gereksinmelerine yanıt veriyor. Aygaz Merkezi Enerji Tankı'nda sı »

2 Ağu2001

Galvanizli Hafif Çelik Yapı Sistemi TEPE GENESIS

Tepe Yapı, Tepe Genesis adını verdiği Galvaizli Hafif Çelik Yapı Sistem'le villa projeleri üretmeye başladı. Depreme yüksek dayanımlı olduğu belirtile »

2 Ağu2001

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!