Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Marshall Boya, Sektörünün...

Marshall Club Card Nakit Para Kazandırıyor

Yapı Kredi işbirliği ile tüm boya tüketicileri için Marshall Club Card'ı piyasaya süren Marshall, nalburlara, boyacılara ve tüketicilere harcadıkları kadar kazanma olanağı sunuyor. Marshall Club Card'ın benzerlerinden farkı ise kullanıldıkça nakit para kazandırması ve kazanılan paranın herhangi bir Yapı Kredi ATM'sinden nakit olarak çekilebilmesi.

yapi.com.tr
11 Marshall Club Card Nakit Para Kazandırıyor

Yapı Kredi işbirliği ile tüm boya tüketicileri için Marshall Club Card'ı piyasaya süren Marshall, nalburlara, boyacılara ve tüketicilere harcadıkları kadar kazanma olanağı sunuyor. Marshall Club Card'ın benzerlerinden farkı ise kullanıldıkça nakit para kazandırması ve kazanılan paranın herhangi bir Yapı Kredi ATM'sinden nakit olarak çekilebilmesi.

Marshall Club Card, sadece tüketicilere değil, aynı zamanda boya profesyonellerine de kazandırıyor. Yapı Kredi işbirliği ile tüm boya kullanıcılarının hizmetine sunulan Marshall Club Card, boya harcamalarının yüzde 5'ini Yapı Kredi ATM'lerinden nakit olarak çekme imkanı sunuyor.

Marshall, şu anda Türkiye çapında 50 bin kişi tarafından kullanılan Marshall Club Card ile yıl sonuna kadar 80 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor. Marshall Club Card'ın kullanılabileceği POS cihazları ise şu anda Türkiye'de 3.000 Marshall bayisinde bulunuyor. Yıl sonuna kadar sayıları 4 bin 500'e ulaşacak olan POS cihazları, yakın dönemde Yapı Marketlerde de kullanılmaya başlanacak.

Yapı Kredi kartı olmayanlar da çekebiliyor

Marshall Club Card'ı diğer kartlardan ayıran özellik olarak ortaya çıkan nakit para çekme olanağı, nalburlarda bulunan POS cihazları aracılığıyla gerçekleşiyor. Marshall Club Card'ı ile alışveriş yaptığında POS cihazına kartını tanıtan tüketici, Marshall bayisinin vereceği referans numarası ile herhangi bir Yapı Kredi ATM'sinden, Yapı Kredi kartı olmasa dahi kazandığı parayı nakit olarak çekebiliyor.

Marshall Club Card her yerde

Marshall, Marshall Club Card’ın kullanım alanlarını artırmak için çalışmalar da yapıyor. Marshall Club Card sahipleri ilerleyen dönemde, kartlarını sadece nakit para çekmek için değil, aynı zamanda anlaşmalı restoranlar, akaryakıt istasyonları ve hipermarketlerde yaptıkları harcamaları için de kullanabilecek. Böylece Marshall Club Card kullanıcıları kartlarında biriken nakit paralarını, yemek harcamaları, akaryakıt ihtiyaçları veya ev alışverişleri için de harcayabilecek.

Hem Marshall hem de tüketiciler için büyük avantaj

Marshall Club Card, sadece tüketiciler için değil, aynı zamanda Marshall için de ekstra avantajlar sağlayacak. Marshall Club Card’dan elde edilecek verilerle Marshall, hangi tür ve renk boyanın hangi mevsimde ve nerede satıldığı, hangi kart sahibinin hangi boya ve rengi tercih ettiği, ülkemizde mevsimlere göre en çok hangi renklerin tercih edildiği gibi bilgilere ulaşacak. Bu sayede Marshall, kişiye özel kampanyalar ve bilgilendirmeler yaparak nihai tüketicilerinin beklentilerini yerine getirecek.

Marshall CC hakkında ilginç bilgiler

• Marshall Club Card'a şu ana kadar en çok başvuru İstanbul ve İzmir'den gerçekleşti.
• Marshall CLub Card'ın en çok kullanıldığı Marshall bayisi ise Ankara'dan Gençtaş Boya oldu.
• Marshall Club Card'la Türkiye'de ilk nakit para çeken kişi İstanbul'dan boyacı ustası Mahmut Fırat oldu. Fırat, kazandığı 1.600 TL'yi Yapı Kredi ATM'sinden nakit olarak çekti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/marshall-club-card-nakit-para-kazandiriyor_72306.html

Read Comment Section
11 Yorum Yorum Yaz
  • YA ben girisi bulamadım yardımcı olurmusunuz YANITLA
  • benim marshail clup kartım var ama gecici kart yenisi gelmedi adrese gelir demişlerdi 5316747105 YANITLA
  • marshall club karttan verilen hediye paralar neden bu kadar cok düştü %70 ORANINDA BİR DÜŞME söz konusu YANITLA
  • çok beğendim çok güzel YANITLA
  • clup kart almak istiyorum yardımcı olur musunuz gsm 0538 2191626 uygulamacıyım YANITLA
11 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor.  1  |  2  |  3  |  DEVAMI
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!