Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

1. Beton Yollar Kongre ve Sergisi

1. Beton Yollar Kongre ve Sergisi, Karayolları Genel Müdürlüğü, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği ile Avrupa Beton Kaplamalar Birliği’nin desteği ile, 13-14 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

1. Beton Yollar Kongre ve Sergisi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Kasım 2019
BİTİŞ TARİHİ: 14 Kasım 2019
YER: Ankara KGM Halil Rıfat Paşa Konferans Salonu
DESTEKLEYENLER:

Karayolları Genel Müdürlüğü, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği ve Avrupa Beton Kaplamalar Birliği 

WEB ADRESİ:

www.betonyol.org.tr

+ Ajandama Ekle

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı himayelerinde, Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) ve Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) ile Avrupa Beton Kaplamalar Birliği’nin (EUPAVE) teknik desteği ile düzenlenen “1. Beton Yollar Kongre ve Sergisi” 13-14 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara KGM Halil Rıfat Paşa Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ülkemizdeki Beton Yollar konusunda şimdiye kadar yapılan çalışmalar ile teknolojik gelişmeler doğrultusunda beton yolların her yönüyle değerlendirileceği 1. Beton Yollar Kongresi'nde; üniversitelerin ilgili anabilim dallarından, kurum ve kuruluşların konu ile ilgili birimlerinden ve ülkemiz yol sektöründe yer alan tüm tarafları bir araya gelecek.

Uzun ömürlü, ekonomik, konforlu ve güvenli olmasıyla Avrupa ve ABD başta olmak üzere dünyanın her yerinde beton yollar alternatif olarak kullanılmaktadır. Dünyada 100 yılı aşkın süredir kullanılan beton yollar, uzun ömürlü oluşu, düşük yapım maliyeti, yerli olması, alternatif yollara kıyasla daha yüksek trafik yükünü taşıyabilmesi dolayısıyla son 10 yıldır Türkiye’de de birçok belediyenin tercihi olmaya devam ediyor. Silindirle sıkıştırılmış beton yol teknolojisi sayesinde ülke çapında birçok belediye mevcut ekipmanlarla kolaylıkla imal edilebilen daha güçlü, daha dayanıklı ve daha düşük maliyeti olan beton yolları uygulamaya başladı.

"Beton Yollar: Toplum yararı için üstyapı çözümleri" temasıyla gerçekleşecek ve iki gün sürecek kongrede farklı beton yol yapım teknikleri, beton yol tercihinin ekonomik yararları, yerel yönetimler için silindirle sıkıştırılmış beton yollar ve beton bariyerler gibi konular ele alınacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/1-beton-yollar-kongre-ve-sergisi_175786.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!