Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

13. Türkiye Enerji Zirvesi

“Barış için Enerji” ana temasıyla düzenlenen 13. Türkiye Enerji Zirvesi, 27 - 29 Kasım 2023 tarihlerinde JW Marriott Hotel Ankara’da yapılacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

13. Türkiye Enerji Zirvesi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 27 Kasım 2023
BİTİŞ TARİHİ: 29 Kasım 2023
YER: JW Marriott Hotel Ankara
DÜZENLEYEN:

Enerji Fuarcılık

WEB ADRESİ:

www.turkeyenergysummit.com

+ Ajandama Ekle

Bu sene 13’üncüsü düzenlenen Türkiye Enerji Zirvesi, her sene olduğu gibi enerji sektörünün nabzını tutacak. Türkiye’nin küresel enerji piyasalarındaki stratejik rolü, potansiyel enerji kaynakları, enerji yatırımlarının bugünü ve geleceği, 27 - 29 Kasım 2023 tarihlerinde “Barış için Enerji” ana teması ile Ankara’da gerçekleştirilecek.

Bu yılki Zirve’de çok önemli ve etkili uluslararası düşünce kuruluşu olan Atlantik Konsey’in Türkiye Programları merkezi “Atlantic Council IN TURKEY” tarafından da özel bir oturum düzenlenecek. Atlantik Konseyi, Washington, DC merkezli, önde gelen küresel bir düşünce kuruluşu olarak biliniyor. “Atlantic Council IN TURKEY” enerji, ekonomi, göç ve güvenlikle ilgili kritik konuları ele alan araştırma, programlama ve üst düzey tartışma forumları aracılığıyla diyaloğu teşvik etmeyi ve transatlantik katılımı güçlendirmeyi amaçlayan Atlantic Council’ın Türkiye odaklı program merkezi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Zirvenin ön açılışı 27 Kasım’da, ülkemiz ve dünya enerji ve ekonomi görünümü ile zirve ana teması olan “Barış İçin Enerji” başlıkları altında özel sunumlarla yapılacak.

Zirve’nin bu yıl ki oturumlarında; Türkiye Elektrik, Doğal Gaz, Akaryakıt ve LPG Piyasaları, Yeni Teknolojiler, Enerji Depolama, Dijitalleşme, Elektrikli Araçlar ve Şarj Teknolojilerinin Geleceği, Termik ve Nükleer Enerjide Geleceğe Bakış, Enerji Yatırımlarının Finansmanı, Enerji Dönüşümü ve Yenilenebilir Enerji, Karbon ve Emisyon Piyasaları, Hidrojen Teknolojileri ve Piyasa Gelişimi, Enerji Güvenliği ve Bölgesel Gelişmeleri, Enerji Sektöründe Kadın, Enerjide Kariyer konu başlıklarında oturumlar, özel sunumlar ve konuşmalar gerçekleşecek.

Üç gün devam edecek 13. Türkiye Enerji Zirvesi, enerji sektörünün sorunlarının ve çözüm önerilerinin en yetkili ağızlardan masaya yatırılmasına olanak tanıyarak, sektörün ilerlemesine verdiği destek ile itici güç rolü üstleniyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/13-turkiye-enerji-zirvesi_200298.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!