Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

16. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi

16. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi, TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası tarafından 13-15 Eylül 2012 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü, İstanbul’da düzenlenecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

16. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Eylül 2012 11:00
BİTİŞ TARİHİ: 15 Eylül 2012 18:10
YER: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Beylikdüzü
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası

+ Ajandama Ekle

TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 16. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi, 1975 yılından beri sürekli gelişerek tüm sektörü kucaklayan ve bu alanda Türkiye’de yapılan en kapsamlı etkinlik olarak tanımlanıyor.

Meslek alanı ile ilgili dünyadaki bilimsel, teknolojik ve ticari gelişmelerin, araştırma sonuçlarının, yeni ürünlerin ve tasarımların paylaşımı için bir platform sağlayan Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi, 13-15 Eylül 2012 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü, İstanbul’da düzenlenecek.

16.Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi'nde yurt içinden ve yurt dışında 23 ülkeden toplam 220 bildiri sunulacak. Geri Kazanım ve Çevre, Biyomalzemeler, Enerji Malzemeleri, Kompozit Malzemeler, Nanomalzemeler, Metaldışı Malzemeler, Plastik Şekillendirme, Toz Metalurjisi, Demir Çelik Metalurjisi, Demir Dışı Metaller Metalurjisi, Döküm, Toz Üretim Teknolojileri, Isıl İşlem, Yüzey Modifikasyonu, Eğitim konu başlıklarında toplam 30 oturum gerçekleştirilecek.

Kongre kapsamında; 14-15 Eylül 2012 tarihlerinde alanlarında uzmanlaşmış akademisyenlerin katılımları ile "Öğrenci Oturumları" düzenlenecek ve yapılacak oturumlar ile tüm üniversitelerden gelecek olan metalurji, malzeme ve seramik mühendisliği öğrencileri ortak bir salonda; alanlarında uzman akademisyenlerin bilgilerinden yararlanma fırsatı bulacaklar. Öğrenci Oturumlarında; Prof. Dr. Şakir Bor, Prof. Dr. Ali Fuat Çakır, Prof. Dr. İsmail Duman, Prof. Dr. Naci Sevinç, Prof. Dr. Ahmet Topuz ve Prof. Dr. Erman Tulgar bilgi ve deneyimlerini öğrenciler ile paylaşacaklar.

Teknik oturumlarda, uzmanlar tarafından sunulacak çağrılı bildirilere de yer verilecek. Kongre kapsamında; “Genç Araştırmacı Ödülü” de sahiplerini bulacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/16-uluslararasi-metalurji-ve-malzeme-kongresi_100689.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!