Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı: Yapıda Ne Varsa Hepsi Bu Fuarda...

19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı

yapi.com.tr

Fuarlar

19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı: Yapıda Ne Varsa Hepsi Bu Fuarda...
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 Eylül 2006
BİTİŞ TARİHİ: 17 Eylül 2006
YER: Ankara Altınpark Expo Center Fuar Alanı
DÜZENLEYEN: Yapı-Endüstri Merkezi
DİĞER BİLGİLER: Ayrıntılı bilgi için tıklayınız
+ Ajandama Ekle

b>19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı’nda Başkentliler, son yıllarda oldukça hareketli bir seyir izleyen ve büyümesini hızla sürdüren yapı sektörünün en son yenilikleriyle biraraya geliyor. Fuar, 14- 17 Eylül tarihleri arasında Ankara Altınpark Expo Center Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen “19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı”, 30.000 kişi ziyaretçi potansiyeli ve 11.500 m2’lik sergileme alanıyla Ankara’nın en büyük fuarlarından biri olma özelliğini taşıyor. Fuarda akıllı ev sistemlerinden, elektronik gözlü kapılara, prefabrik evlerden, bombalara karşı dayanıklı cephelere kadar pek çok yenilik meraklıların beğenisine sunulacak. Başkent Ankara’da özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkanı sağlayan fuar, mimarlar, mühendisler ve son kullanıcıları biraraya getirecek. Fuarda firmalar yapı, inşaat malzemesi ve teknolojisi konusunda her türlü malzeme ve hizmetlerini etkin bir şekilde tanıtma fırsatı da elde edecekler.

İnşaat sektörünün son on yılı mercek altına alındığında 2005 yılındaki büyümenin % 21.5 oran ile rekor seviyeye ulaştığı tespit edilmiştir. Sektörün kazandığı bu hareketliliğin 2005 yılı sonunda cari değeri 21 milyar 311 milyon 773 bin 964 YTL’dir. Bu değerle sektörün GSMH’deki payı %4,4 olmuştur. Sektördeki büyümeyi ve ekonomik gelişmeleri yakından takip eden yaklaşık 200 firmanın katılacağı fuar, aynı zamanda üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve güzel sanatlar bölümlerine, derneklere, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına ev sahipliği yapacak.

“19. Uluslararası Yapı 2006 Ankara Fuarı”, yapı sektöründe dünyadaki yeniliklerin sergilenmesi açısından büyük önem taşıyor. Yaklaşık 1.500 farklı ürün segmentini aynı çatı altında buluşturan fuarda, ürün ve malzemeler konusunda uzman statüsünde birçok yetkili bulunacak. Katılımcılar, yapıdaki en son teknolojiler hakkında bu uzmanlardan bilgi alma imkanı elde ederken, fuar deneyimlerin de aktarıldığı bir bilgi platformu özelliği kazanacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/19-uluslararasi-yapi-2006-ankara-fuari-yapida-ne-varsa-hepsi-bu-fuarda-_48200.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!