Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi

Türkiye İMSAD tarafından 2009'dan bu yana düzenlenen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ bu yıl da inşaat sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek. 26 Ekim Perşembe günü Hilton Bomonti Hotel'de yapılacak zirve, ‘Geleceğe Yatırım: Dijital Dönüşüm’ temasıyla gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 26 Ekim 2017
YER: Hilton Bomonti Hotel
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Türkiye İMSAD

WEB ADRESİ:

www.insaatzirve.com

+ Ajandama Ekle

Türkiye İMSAD’ın hayata geçirdiği Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, bu yıl ‘Geleceğe Yatırım: Dijital Dönüşüm’ temasıyla Hilton Bomonti Hotel’de yapılacak. Toplam üretimi, dış ticaret hacmi ve istihdamdaki payının yanı sıra etkili birçok sektörle yakın ilişkisinden dolayı ülke için stratejik öneme sahip inşaat malzemesi sektörünün çatı örgütü Türkiye İMSAD, 8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi ile sektöre yine yön verecek.

Zirvede, bilişim çağında varolabilmek için sektör olarak sürecin nasıl yönetilmesi gerektiği, geleceğin şehirleri, fabrikaları ve binalarının nasıl olacağı ve gelişim sürecinde ihtiyaçlara cevap verecek teknolojik çözümler masaya yatırılacak. İş, ekonomi, medya ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte, sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcı buluşacak.

Sektörü gelecekte neler bekliyor?

İki oturum, dört sunum, iki söyleşi programı ve ödül töreninin yapılacağı 8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nin her oturumunda, alanında uzman isimler değerlendirmelerini katılımcılarla paylaşacak.

“Geleceğe Yatırım” başlıklı ilk oturumda; ‘Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’, ‘Sanayide Dönüşüm İhtiyaçlarımız, Eksiklerimiz’, ‘Dönüşüm Sürecinde Eğitime Yatırımın Önemi/e-eğitim’de Ne Durumdayız?’ ‘Markaların Geleceği Dijital Pazarlamanın Elinde mi?’ konu başlıkları yer alacak.

“Dijital Dönüşüm" oturumunda ise ‘Mimaride Dijitalleşme’, ‘BIM’, ‘3D Printing’, ‘Sanayi 4.0’, ‘Sanayide Dijitalleşme’, ‘Türkiye Dijital Dönüşümün Neresinde?’ konu başlıklarıyla son gelişmeler değerlendirilecek.

Zirvede ayrıca, ‘Döngüsel Ekonominin Neresindeyiz?’, ‘Dijitalleşme Sürecinde Değişen Yönetim Anlayışı’, ‘Geleceğin akıllı/dijital fabrikaları nasıl olacak/olmalı?’, ‘Dijital Dönüşümün Getireceği Siber Tehditlerle Nasıl Mücadele Etmeliyiz?’ gibi sorulara da cevap aranacak.

                                                                                                   

 

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/8-uluslararasi-insaatta-kalite-zirvesi_161490.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!