Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Alfabenin Malzemesi : PAB Mimari Tasarım

PAB Mimarlık kurucu ortakları Ali Eray ve Burçin Yıldırım'ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlik, 40. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul kapsamında düzenleniyor.

yapi.com.tr

Toplantılar

Alfabenin Malzemesi : PAB Mimari Tasarım
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 25 Mayıs 2017 11:00
BİTİŞ TARİHİ: 25 Mayıs 2017 12:00
YER: TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi, Beylikdüzü, İstanbul
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul

DİĞER BİLGİLER:

A: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, Büyükçekmece / İstanbul

+ Ajandama Ekle

PAB Mimarlık’ın kuruluşundan bu yana, eğitim yapıları hakkında biriktirdiği deneyimi temel alan "Alfabenin Malzemesi" başlıklı söyleşi, çocukların ve gençlerin gün içinde zamanlarının çoğunu geçirdikleri iç ve dış mekanlardaki malzeme seçimlerine, bu seçimlerin mekan deneyimine etkilerine ve yarattığı mimarlığa odaklanacak.

Ofisin kurucu ortakları Ali Eray ve Burçin Yıldırım'ın katılımıyla, H. Cenk Dereli'nin moderasyonunda gerçekleşecek olan söyleşi, 25 Mayıs 2017 Perşembe günü 11:00 - 12:00 saatleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, SALON 14'teki Seminer Alanı'nda izlenebilir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

* * *

Ali Eray 
İstanbul’da doğdu. Alman Lisesi’nin ardından, 2003 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde mimarlık lisans eğitimini, 2005 yılında ise Hollanda Delft Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. MArS Mimarlar, UN Studio, Tabanlıoğlu Mimarlık gibi yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli mimarlık ofislerindeki çalışmalarının ardından 2007’den itibaren iki ortağı ile birlikte yürüttüğü PAB Mimari Tasarım ofisinde mimari üretimine devam ediyor. Ulusal ölçekli çeşitli yarışmalardan ödülleri bulunan Ali Eray, 2008 yılından bu yana Betonart mimarlık dergisinin yayın kurulunda yer almasının yanı sıra çeşitli üniversitelerde jüri üyelikleri yapmaktadır.

Burçin Yıldırım
İstanbul’da doğdu. İstek Acıbadem Lisesi’nin ardından, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde mimarlık eğitimini tamamladı, lisans eğitimi sırasında Hollanda Eindhoven Teknik Üniversitesi’nde değişim öğrencisi olarak bulundu. 2007 yılında tamamladığı İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım Programı’ndaki yüksek lisans eğitimi süresince çeşitli mimari ofislerde mesleki çalışmalarını sürdürdü. 2007’den itibaren iki ortağı ile birlikte yürüttüğü PAB Mimari Tasarım ofisinde mimari üretimine devam ediyor. Ulusal ölçekli çeşitli yarışmalardan ödülleri bulunan Burçin Yıldırım, 2008 yılından bu yana Betonart mimarlık dergisinin yayın kurulunda yer almasının yanı sıra çeşitli üniversitelerde jüri üyeliği ve Osmangazi Üniversitesi’nde proje dersi yürütücülüğü yapmıştır.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/alfabenin-malzemesi--pab-mimari-tasarim_158939.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!