Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Ali Nuhoğlu’ndan İstanbul’un Vizyonu Semineri…

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu; 5 Nisan’da, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Gayrimenkul Geliştirme Akademisi tarafından gerçekleştirilecek olan seminerde, gayrimenkul sektörünün öncelikli ve önemli gündemi olan “İstanbul’un Gelişimi ve Pazarlanması” konularını anlatacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

Ali Nuhoğlu’ndan İstanbul’un Vizyonu Semineri…
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 5 Nisan 2014 14:00
BİTİŞ TARİHİ: 5 Nisan 2014 17:00
YER: Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Gayrimenkul Geliştirme Akademisi

+ Ajandama Ekle

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Gayrimenkul Geliştirme Akademisi tarafından düzenlenen seminerde, Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, gayrimenkul sektörünün öncelikli ve önemli gündemi olan “İstanbul’un Gelişimi ve Pazarlanması” konularını anlatacak.

Küresel ekonomi ortamında insanların ve yatırımların serbestçe dolaşımının kolaylaşması, şehirlerin ticaret, turizm, eğitim, sağlık merkezi olma, yatırımları ve nitelikli iş gücünü çekme potansiyellerini artırmaya başladı. İngiltere’de 70’li yıllarda eski sanayi şehirlerinde başlayan ve 90’ların sonunda 11 Avrupa ülkesinin “Şehir Pazarlama Birliği”ni kurması ile devam eden süreçle, şehre yatırımcı çekme yarışı da hızlandı. Ali Nuhoğlu; “Bir Şehrin Gelişmesinde ve Pazarlanmasında Özel Sektör ve Kamu Sektörü İşbirliğinin Önemi” ve “Dönüşen, Gelişen Fikirtepe Bölgesi” başlıklı konuları, Nuhoğlu İnşaat’ın kamu ortaklı projelerindeki deneyimleri ile ele alacağı seminerde; İstanbul’un tarihi, coğrafi, ticari, demografik ve sosyal özellikleriyle yatırımcı çekme yarışındaki potansiyelini değerlendirecek.

Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde 5 Nisan 2014 Cumartesi günü, saat 14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan seminer, halka açık ve ücretsiz olarak düzenleniyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ali-nuhoglundan-istanbulun-vizyonu-semineri_118812.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!