Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

“Archiprix – Türkiye 2010” Kazananları Doğuş Üniversitesi'nde

ÇimSA ana sponsorluğunda, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve Şevki Vanlı Mimarlık Vakfı işbirliğinde 15'incisi gerçekleştirilen ve Türkiye'de mimarlık eğitimi veren üniversitelerin son sınıf öğrencilerinin diploma projelerinin katılımıyla gerçekleştirilen "Archiprix - Türkiye 2010" Yarışması'nın ödül alan projeleri, Doğuş Üniversitesi'nde

yapi.com.tr

Sergiler
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 10 Şubat 2011 15:30
BİTİŞ TARİHİ: 23 Mart 2011
YER: Doğuş Üniversitesi, Acıbadem, Kadıköy
DÜZENLEYEN: Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı ve Mimarlık Bölümü, Yapı-Endüstri Merkezi işbirliğinde.
DİĞER BİLGİLER: Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü T: (216) 544 55 55 skoksal@dogus.edu.tr Yapı-Endüstri Merkezi T: (212) 266 70 70 etkinlik@yem.net
+ Ajandama Ekle

B> ÇimSA ana sponsorluğunda, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve Şevki Vanlı Mimarlık Vakfı işbirliğinde 15’incisi gerçekleştirilen ve Türkiye’de mimarlık eğitimi veren üniversitelerin son sınıf öğrencilerinin diploma projelerinin katılımıyla gerçekleştirilen “Archiprix – Türkiye 2010” Yarışması’nın ödül alan projeleri, Doğuş Üniversitesi’nde sergilenecek.


"Yüce Zaman Kapsülü" - ÇimSA Beyaz Çimento Ödülü

Bu yıl 20 üniversiteden 106 diploma projesinin yarıştığı ve 9 projenin kazananlar listesine girdiği “Archiprix – Türkiye 2010”un ödüllü projeleri, sadece bilgi paylaşımının değil sosyal paylaşımın da önemine dikkat çeken ve öğrencilerin bu tür yarışmalara katılımının mesleki yaşamlarında da etkili olacağı misyonu taşıyan Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü’nün ev sahipliğinde bir kez daha görücüye çıkacak.


Bursa Yüksek Teknoloji Enstitüsü - 2. Ödül

Archiprix-Türkiye yarışmasının, sektöre yaratıcı profesyoneller yetiştirilmesi konusunda oldukça önemli katkıları olduğunu belirten Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı ve Mimarlık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rıfat Çelebi, böyle bir sergiyi kamuoyuna sunmanın ve ödül alan projelere, başarılarını paylaşma şansı vermenin mimarlık öğrencileri için önemli bir motivasyon kaynağı olacağını, öğrencileri, yürüdükleri meslek yolunda desteklemeyi eğitim anlayışlarının birinci şartı olarak kabul ettiklerini belirtti.

Doğuş Üniversitesi H Blok Giriş Holü’ndeki serginin açılışı 10 Mart 2011 tarihine saat 15:30’da gerçekleştirilecek.

Sergi, 23 Mart 2011 tarihine kadar görülebilir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/archiprix--turkiye-2010-kazananlari-dogus-universitesinde_86023.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!