Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

ARCHIPRIX-Türkiye 2008 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde

İstanbul dışındaki Üniversitelerde eğitim gören öğrencilerin de yarışmaya ilgisini artırmak ve kazanan projeleri yakından görmelerini sağlamak amacı ile Archiprix-Türkiye 2008 Sergisi Üniversiteleri dolaşıyor.

yapi.com.tr

Sergiler

ARCHIPRIX-Türkiye 2008 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 30 Mart 2009
BİTİŞ TARİHİ: 12 Nisan 2009
YER: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Sergi Holü
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 266 70 70 F: (212) 266 70 10
+ Ajandama Ekle

İstanbul dışındaki üniversitelerde eğitim gören öğrencilerin de yarışmaya ilgisini artırmak ve kazanan projeleri yakından görmelerini sağlamak amacı ile Archiprix-Türkiye 2008 Sergisi üniversiteleri dolaşıyor.

Archiprix Sergisi bu yıl, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nden sonra 30 Mart 2009 – 12 Nisan 2009 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversite'sinde öğrenciler ve mimarlık camiası ile buluşacak.

Mimarlık alanında eğitim veren tüm üniversitelerden en iyi diploma projelerini seçmek üzere düzenlenen "ARCHIPRIX-Türkiye 2008" Yarışması’nın onüçüncüsü geçtiğimiz Kasım ayında sonuçlanmıştı.

Doğan Hasol, Şevki Vanlı, Hülya Yürekli ve Ferhan Yürekli kuruculuğunda düzenlenen ARCHIPRIX- Türkiye yarışması bugüne kadar 27 üniversiteden 773 öğrenciyi bir araya getirdi. Yarışmanın bir diğer özelliği ise; 1996’dan bugüne kadar ödül alan 97 genç mimarın, mesleki başarılarına ulaşmaları yolundaki ilk adımı temsil ediyor olması.

Türkiye’deki tüm mimarlık okullarını ortak bir platformda buluşturarak yapıcı bir rekabet ortamı yaratan ve mimar adaylarının ufkunu genişleten ARCHIPRIX Yarışması’nda, Türkiye’nin dört bir yanındaki 19 üniversiteden 73 diploma projesi yarışmıştı.


Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/archiprix-turkiye-2008-eskisehir-osmangazi-universitesinde_67624.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!