Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Beton 2013 Kongresi ve Fuarı

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından düzenlenen ‘‘Beton 2013 Hazır Beton Kongresi ve Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’’ hazır beton, agrega ve inşaat sektörünü Şubat 2013’de İstanbul’da beşinci kez buluşturacak. Kongre, 21-23 Şubat 2013 tarihleri arasında Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak. Beton 2013

yapi.com.tr

Fuarlar

Beton 2013 Kongresi ve Fuarı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 21 Ocak 2013
BİTİŞ TARİHİ: 24 Ocak 2013
YER: Yeşiköy - İstanbul Fuar Merkezi
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Türkiye Hazır Beton Birliği

ANA SPONSORLAR:

Ford Trucks

SPONSORLAR:

BASF Yapı Kimyasalları A.Ş., Hacıoğulları Beton, Kar Beton, Kavanlar Beton, Kavuklar Beton, Nuh Beton, Sitaş Beton ve Ulucanlar Beton.

+ Ajandama Ekle

THBB, 25 yıldır deprem kuşağı üzerinde olan ülkemizde kaliteli ve Avrupa Standartlarına uygun beton üretilmesi için çalışıyor. Kaliteli betonun üretilmesi ve yaygın kullanılmasını sağlamaya yönelik çalışmalarının yanı sıra THBB, 1995 yılında uluslararası ERMCO Avrupa Hazır Beton Kongresi ile 2004, 2008 ve 2011 yıllarında uluslararası Hazır Beton Kongresi’ni düzenledi. THBB bu yıl beşincisi düzenlenecek kongrede, beton konusunda yeni gelişmeleri ve araştırmaları paylaşmayı hedefliyor.

Beton 2013 Kongre’si, bugüne kadar yaptığı akademik çalışmalarla, kongre organizasyonlarıyla, kitap ve makaleleriyle hazır beton sektörüne değerli katkılar sunan Prof. Dr. Süheyl Akman onuruna düzenleniyor.

Kongre beton ve betonu oluşturan malzemeler konusunda yapılacak yeni çalışmaları teşvik etmeyi, sergilemeyi, desteklemeyi ve nihayetinde paylaşmayı amaçlıyor. Kongre tüm hazır beton üreticilerini resmi kurum, belediye mensupları, mühendisleri, mimarları, kalfaları, öğrencileri, makine ve tüm malzeme tedarikçilerini geniş bir platformda buluşturacak.

Kongre’de belirli konularda çağrılı konuşmalara ve diğer bildiri sunumlarına yer verilecek. 15 maddelik Çağrılı Bildiri Konuları ise şöyle; Kendiliğinden Yerleşen Betonlar, Betonun Durabilitesi, Lif Donatı Çimento Esaslı Kompozitler, Yol ve Havaalanı Betonları, Çimento Esaslı Malzemelerin İç Yapısı, Özel Betonlar, Mineral Katkılar, Kimyasal Katkılar, Yeni Beton Uygulamaları, Betonarme Korozyonu, Sertleşen Beton Özelikleri, Mimari Beton Uygulamaları, Çimento ile İlgili Temel Bilgiler, Betonda Nitelik Denetimi, Antik Beton Tasarımı ve Uygulamaları.

Türkiye Hazır Beton Birliği’nin düzenlediği Beton 2013 Kongresi’ne Ford Trucks ‘Ana Sponsor’ olarak destek veriyor. Kongre’nin Resmi Sponsorları ise BASF Yapı Kimyasalları A.Ş.,Hacıoğulları Beton, Kar Beton, Kavanlar Beton, Kavuklar Beton, Nuh Beton, Sitaş Beton ve Ulucanlar Beton.

‘Beton 2013 Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’

21-24 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan ‘Beton 2013 Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’nda ise inşaat, hazır beton, agrega sektörleri ile ilgili son teknolojik ürünler, araç, makine ve ekipmanlar, hizmet ve donanımlar sergilenecek.

Fuar, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Odası, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası ve Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası tarafından destekleniyor.


Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/beton-2013-kongresi-ve-fuari-_103981.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!