Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Tasarım Bilkent '18
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

DÖRTYÜZSANİYE Geri Döndü

DÖRTYÜZSANİYE Geri Döndü

yapi.com.tr

Buluşmalar

DÖRTYÜZSANİYE Geri Döndü
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 4 Ekim 2007 19:30
BİTİŞ TARİHİ: 4 Ekim 2007
YER: Studio Live
DÜZENLEYEN: Difüzyon
DİĞER BİLGİLER: www.difuzyon.org
+ Ajandama Ekle

ifüzyon farklı tasarım alanlarını bir araya getirmeye devam ediyor. 4 Ekim 2007 Peşembe Akşamı Studio Live'da gerçekleştirilecek olan tasarım etkinliği DÖRTYÜZSANİYE' de mimarlık, seramik, ilüstrasyon, pasta, müzik ve moda gibi farklı yaratım alanlarından tasarımcılar bir araya gelecek.

Hızlı sunum formatıyla İstanbul tasarım çevresine yeni bir soluk getiren ve ilk üçü yoğun ilgi gören DÖRTYÜZSANİYE, 4 Ekim Perşembe Akşamı Studio Live'da gerçekleşecek.

Farklı alanlardan yaratıcı çalışmaların ortak bir platformda sergileneceği DÖRTYÜZSANİYE ' de, her bir tasarımcı kendi seçtiği bir çalışmasını, 400 saniye boyunca, projeksiyon eşliğinde izleyicilere sunacak. Etkinlikte sunum yapacak olan tasarımcılar, amatör ve profesyonel ayrımı gözetilmeden proje bazında değerlendirilerek seçildi. Studio Live'daki etkinlikte Erdem Helvacıoğlu, 06 plastik, Koray Kantarcıoğlu, Otto'nun İsveçlileri, Netame, Mahir M. Yavuz&Ebru Kurbak, Coccolat, 389g, 8artı ve Erkin Gören sunum yapacak.İzleyicilerle birlikte interaktif bir ortamda gerçekleşecek olan sunumlar, aynı zamanda farklı tasarım disiplinlerinin de birbirleriyle etkileşime geçmesi açısından da ayrı bir anlam taşıyor.

Difüzyon profesyonel ve amatör tasarımcıların bir araya geldiği bir tasarım grubudur. Tüm grup üyeleri kentsel sanat formları, dijital dünya ve İstanbul kent yaşantısıyla yakından ilgilidir. Mimarlık, grafik, moda, endüstriyel tasarım, fotoğraf ve video gibi yaratıcı düşün alanlarını tek bir platformda toplayarak birbirleriyle daha yakından etkileşime geçmesini amaçlar.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/dortyuzsaniye-geri-dondu_56620.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!