Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan
İLİŞKİLİ HABERLER

"ECOWEEK, Farklı Fikirleri...

ECOWEEK İstanbul 2015 Açılış Konferansı

"İstanbul'da Çağdaş Mimarlık" ana teması etrafında şekillenen ECOWEEK İstanbul 2015'in açılış konferansı 20 Nisan'da Yapı-Endüstri Merkezi'nde

yapi.com.tr

Toplantılar

ECOWEEK İstanbul 2015 Açılış Konferansı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 20 Nisan 2015 12:00
BİTİŞ TARİHİ: 20 Nisan 2015 18:00
YER: Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), Fulya
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ve Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Topluluğu tarafından, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve Studio-X Istanbul işbirliğinde

WEB ADRESİ:

http://ecoweektr.wix.com/ecoweekistanbul2015

DİĞER BİLGİLER:

A: Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No: 12/430 34394 Fulya, İstanbul
T: (212) 266 70 70

+ Ajandama Ekle

İklim değişimi, çevre bilincinin artırılması ve sürdürülebilirlik ilkelerinin öne çıkarılmasını amaçlayan, kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum örgütü olan ECOWEEK, her yıl amaçları doğrultusunda çeşitli atölye çalışmaları, konferans ve seminerler düzenlemektedir. 

Örgütün bu yılki etkinlikleri arasında yer alan ECOWEEK İstanbul 2015; Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ve Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Topluluğu tarafından, 20-25 Nisan 2015 tarihleri arasında Yeditepe Üniversitesi Kayışdağı yerleşkesinde düzenlenecektir. 

Uluslararası konferans ve bir dizi atölye çalışmasını içeren etkinlik "Contemporary Archeology in Istanbul / İstanbul’da Çağdaş Mimarlık" ana teması etrafında şekillendirilmiştir. Atölye çalışmalarının temelini, kullanılmayan veya kapasitesinin altında kullanılan binalar, açık alanlar ve altyapıların mimari potansiyellerinin ortaya konması ve bu mekânların yeniden işlevlendirilerek kentsel, sosyal ve kültürel hayata kazandırılması oluşturmaktadır.

Etkinlik,20 Nisan Pazartesi günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde Ruşen Aktaş, Anna Heringer, Elias Messinas, Marco Navarra, Teğet Mimarlık, Elisabetta Terragni ve Han Tümertekin’in sunumlarından oluşan açılış konferansı ile başlayacak. Atölye çalışmaları beş gün boyunca Yeditepe Üniversitesi Kayışdağı yerleşkesinde yerel ve uluslararası mimar, peyzaj mimarı ve tasarımcılar tarafından yürütülecek, kapanış sunumları ise Studio-X İstanbul ’da yapılacak.

Mimarlık, peyzaj mimarlığı ve iç mimarlık başta olmak üzere tüm tasarımcılar ve tasarım öğrencileri, etkinliğin YEM'deki açılış konferansını ve Studio-X İstanbul’daki kapanış sunumlarını ücretsiz olarak izleyebilirler.

YEM'deki açılış konferansına kayıt yaptırmak için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ecoweek-istanbul-2015-acilis-konferansi_130126.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!