Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Elektrik Piyasasındaki Gelişmeler

Elektrik Piyasası Kanunu sonrası 'elektrik piyası'ndaki gelişmelerin tartışılacağı sempozyum, 19 Aralık Perşembe günü Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu’nda yapılacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

Elektrik Piyasasındaki Gelişmeler
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 19 Aralık 2013 10:00
BİTİŞ TARİHİ: 19 Aralık 2013 18:00
YER: Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu, Söğütözü Mah. Çankaya
ŞEHİR: Ankara
DÜZENLEYEN:

ATO Enerji Sektör Komitesi, Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü

+ Ajandama Ekle

ATO’da yeni kurulan Enerji Sektör Komitesi’nin Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü ile işbirliği halinde organize ettiği sempozyumda, elektrik enerjisi konusu ele alınacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılacağı sempozyumun birinci oturumunda, Elektrik Piyasası Düzenleme Kurulu Başkanı Hasan Köktaş, ATO Başkanı Salih Bezci, ATO Enerji Sektör Komitesi Başkanı Kutay Kaleli, Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü Başkanı Süleyman Boşça birer konuşma yapacak.

Sempozyumun ikinci oturumu '6446 Sonrası Yeni Elektrik Piyasası' başlığını taşıyacak. İkinci oturumda, Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü adına Mustafa Gürbüz, ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Erdal Saraçoğlu, EPDK Elektrik Piyasası Daire Başkanı Ahmet Ocak ve Türkerler Enerji şirketi temsilcisi Hulusi Kara, görüşlerini aktaracaklar.

'EPİAŞ/Enerji Borsası, Yapısı, İşleyiş ve Hedefler' başlığıyla gerçekleştirilecek üçüncü oturumda da, TOBB Enerji Meclisi Üyesi Cengiz Güneş, TOBB Enerji Meclis Üyesi Kerem Balkaner, Borsa İstanbul A.Ş. İş ve Ürün Geliştirme Müdürü Murat Mazıbaş, TEİAŞ Elektrik Piyasaları İşletme Dairesi Başkanı Nezir Ay konuşmacı olarak yer alacaklar.

Sempozyumun son oturumu ise 'Lisanssız Elektrik Üretimi/Fırsatlar, Beklentiler' başlığını taşıyor. Bu oturumda da EPDK Elektrik Piyasası Daire Başkanlığı Enerji Uzmanı Cemal Çelik, TEDAŞ Genel Müdürlüğü Dağıtım Şebekeleri Planlama ve Güncelleştirme Müdür Yardımcısı Bilal Şimşek, Lisanssız Elektrik Üretim Derneği Başkanı Yalçın Kıroğlu, Sybac Enerji adına Şahin Balkan söz alacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/elektrik-piyasasindaki-gelismeler_114962.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!