Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Endüstriyel Tasarımcılar "Yapı Gereçleri ve Aydınlatma" Sektörü ile Buluşuyor

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Derneği (ETMK), İstanbul Kalkınma Ajansı'nın Mali desteği ile yürüttüğü, "Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı (ETTA) ve Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi (ETSM) Projesi" kapsamında gerçekleştirdiği sektörel toplantıların onuncusu olan "Yapı Gereçleri ve Aydınlatma" konulu toplantıyı Yapı-Endüstri Merkezi

yapi.com.tr

Toplantılar

Endüstriyel Tasarımcılar "Yapı Gereçleri ve Aydınlatma" Sektörü ile Buluşuyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11 Temmuz 2012
DÜZENLEYEN:

ETMK

WEB ADRESİ:

http://www.etmk.org.tr/

DİĞER BİLGİLER:

A: Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430 Fulya, İstanbul

+ Ajandama Ekle

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Derneği (ETMK), İstanbul Kalkınma Ajansı'nın Mali desteği ile yürüttüğü, "Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı (ETTA) ve Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi (ETSM) Projesi" kapsamında gerçekleştirdiği sektörel toplantıların onuncusu olan "Yapı Gereçleri ve Aydınlatma" konulu toplantıyı Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliği ile düzenliyor.

ETMK üyesi endüstriyel tasarımcılar ile "Yapı Gereçleri ve Aydınlatma" sektörlerinden üst düzey yöneticileri bir araya getirecek olan toplantıda katılımcılar, sektörün sorunlarını irdeleyerek çözüm önerileri arayacak; ihracat hacmini nasıl artırabileceklerini ve bu amaçlar için nasıl işbirlikleri yapabileceklerini tespit edecekler.

”Yapı Gereçleri ve Aydınlatma” konulu sektörel toplantı, 11 Temmuz 2012 Çarşamba günü, 14:00 - 18:00 saatleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) gerçekleşecek.

Kontenjanı 20 tasarımcı ve 20 firma yöneticisi ile sınırlı olan toplantıya kaydolmak için, etkinlik günü saat 13:00’e kadar, 0549 280 80 79 no’lu telefondan Duygu Özdurgut ile irtibata geçilmesi isteniyor.


Proje Hakkında:
Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı (ETTA) ve Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi (ETSM) projesi, İstanbul Kalkınma Ajansı 2010 yılı Kar Amacı Gütmeyen Kurumlara Yönelik Yaratıcı Endüstrilerin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında desteklenmektedir. Beyoğlu Belediyesi iştirakçi olarak; TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi), Arzum, Gürallar Art Craft, Armaggan, Ersa markaları ilgili sektörlerde sektörel sponsorlar olarak projeyi desteklemektedir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/endustriyel-tasarimcilar-yapi-gerecleri-ve-aydinlatma-sektoru-ile-bulusuyor_101173.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!