Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

HKMO 10. Yaz Eğitim Kampı

TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası'nın (HKMO), bu yıl 10.'sunu gerçekleştireceği 'yaz eğitim kampı'na başvurular başladı. 10 Temmuz 2011 tarihine kadar başvuruların kabul edileceği kamp, Dikili'de gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Diğer

HKMO 10. Yaz Eğitim Kampı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 17 Ağustos 2011
BİTİŞ TARİHİ: 25 Ağustos 2011
YER: Badem Tatil Köyü, Dikili, İzmir
DÜZENLEYEN: TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO)
DİĞER BİLGİLER: T: (0232) 441 01 01 E: izmir@hkmo.org.tr
+ Ajandama Ekle

TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası'nın (HKMO), bu yıl 10.'sunu gerçekleştireceği 'yaz eğitim kampı'na başvurular başladı. 10 Temmuz 2011 tarihine kadar başvuruların kabul edileceği kamp, Dikili'de gerçekleştirilecek. Kampın bu yılki teması 'özgürlükler'.

İzmir Şubesi yürütücülüğünde sürekli eğitim etkinliği çerçevesinde her yıl düzenlenen yaz eğitim kampı, üniversitelerin Harita/Jeodezi ve Fotogrametri/Geomatik Mühendisliği bölümleri başta olmak üzere, TMMOB‘ye bağlı tüm odaların, mühendislik, mimarlık ve şehir planlanma bölümü öğrencileri ve oda yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşiyor.

Yaz Eğitim Kampı ile yakın gelecekte meslektaşımız ve odalarımızın üyesi olacak mühendis, mimar ve şehir plancı adaylarının, TMMOB ve bileşeni Odaların görevlerini, yetki ve sorumluluklarını, çalışma anlayışı ve uygulamalarını tanımaları, bunun yanında mühendis, mimarlar ve şehir plancıların yaşamdaki yeri ve meslektaşlarına bakışının önemini kavramaları, tamamlayıcı nitelikteki teknik ve uygulamalı eğitim ve atölye çalışmalarıyla sürece katkı verilmesi; bununla birlikte ülkemizde ve dünyada yaşanılmakta olan ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmelere ilişkin konunun uzmanlarıyla tartışma, değerlendirme ve bilgi paylaşımıyla geleceğe dair değerler hakkında bilinçlendirmeyi, birlikte planlama, karar alma, üretim, yönetim ve paylaşma sürecini yaratmaları, mesleki, sosyal, kültürel ve toplumsal gelişmeleri birlikte değerlendirmeleri, geleceğe yönelik umutlarını diri tutmaları ve yaşamla güçlü bir bağ kurmalarına katkı verilmesi amaçlanıyor.

Kamp, sosyal, kültürel, toplumsal ve mesleki alanlarda; akademisyenlerin, gazeteci ve sanatçıların, bürokrat, belediye başkanları ve siyaset adamlarının da katılımıyla güncel ve toplumsal gelişmeler, ekonomik, sosyal ve kültürel sorunlarında ele alındığı söyleşiler, konferanslar, paneller ve forumlar, spor turnuvaları, yarışmalar, teknik ve kültürel geziler ile öğrencilerin atölye çalışmalarını içeriyor.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/hkmo-10-yaz-egitim-kampi_88133.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!