Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

"İKÜ Mimarlık Konuşmaları", Eylem Erdinç'ten "Projeler - Düşünceler" ile Başlıyor

Mimarlık kültürünü geliştirmek, konuşulur ve tartışılır kılmak amacıyla mesleğin pratik ve teorik alanlarından kişileri ağırlayan "İKÜ Mimarlık Konuşmaları"nın Güz 2010 dönemi, Eylem Erdinç'in "Projeler - Düşünceler" sunumu ile başlıyor. İlk dönemde, yurt içinde ve dışında kendi ofisleri çerçevesinde profesyonel yaşamlarına yeni başlamış Erdinç

yapi.com.tr

Toplantılar

"İKÜ Mimarlık Konuşmaları", Eylem Erdinç'ten "Projeler -  Düşünceler" ile Başlıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 22 Kasım 2010 12:00
YER: İKÜ Önder Öztunalı Salonu Ataköy Yerleşkesi, Ataköy - İstanbul
DÜZENLEYEN: İstanbul Kültür Üniversitesi
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 498 4297 - 4640
+ Ajandama Ekle

imarlık kültürünü geliştirmek, konuşulur ve tartışılır kılmak amacıyla mesleğin pratik ve teorik alanlarından kişileri ağırlayan “İKÜ Mimarlık Konuşmaları”nın Güz 2010 dönemi, Eylem Erdinç’in “Projeler - Düşünceler” sunumu ile başlıyor.

1999 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olan ve halen İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Anabilim Dalı Mimari Tasarım Programı'nda lisansüstü çalışmasına devam eden Erdinç, “İKÜ Mimarlık Konuşmaları” kapsamında mesleki deneyimlerini paylaşacak.

İlk döneminde yurt içinde ve dışında kendi ofisleri çerçevesinde profesyonel yaşamlarına yeni başlamış olan mimarları ağırlayacak konuşma dizisinin diğer konukları ise Arman Akdoğan ve Ömer Selçuk Baz olacak.

Erdinç’in sunumu, 22 Kasım Pazartesi günü 12:00 – 13:00 saatleri arasında İKÜ Önder Öztunalı Salonu Ataköy Yerleşkesi’nde izlenebilir.


Eylem Erdinç Hakkında:


Eylem Erdinç, 1999 – 2009 yıllarında Mimarlar Ltd. Şti. mimarlık ofisinde çalışmaya başladı ve ulusal - uluslararası pek çok projede üst düzeyde görev aldı. 2009 yılından itibaren de kurduğu Eylem Erdinç Mimarlık Ofisi kapsamında profesyonel meslek hayatına devam etmektedir. Çeşitli ulusal ve uluslararası mimarlık ödülleri, ulusal mimarlık yarışmalarında jüri üyelikleri, çeşitli atölye yürütücülükleri bulunmaktadır. 2006 – 2009 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde mimari tasarım dersi yürütücülüğünde bulundu ve 2010 yılından itibaren de İstanbul Kültür Üniversitesi’nde mimari tasarım dersi proje yürütücülüğü yapmaktadır.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/iku-mimarlik-konusmalari-eylem-erdincten-projeler---dusunceler-ile-basliyor_83686.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!