Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İstanbul Buluşmaları 2008

TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi “İstanbul Buluşmaları”nın ikinci etkinliğinin temasını, “Belirsizlik Ortamında İstanbul’un Planlama Gündemi” olarak belirledi. Etkinlik kapsamında “Üst Ölçekli Planlama”, “Kentsel Ölçekli Planlama”, “Tarihi Kent Merkezlerinde Planlama” ve “Kentsel Dönüşüm Alanlarında Planlama” olmak üzere dört tane

yapi.com.tr

Toplantılar

İstanbul Buluşmaları 2008
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Ekim 2008
BİTİŞ TARİHİ: 10 Ekim 2008
YER: Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu, Beşiktaş, İstanbul
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 275 43 67 F: (212) 272 9119 E: spoist@spoist.org
+ Ajandama Ekle

MMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi “İstanbul Buluşmaları”nın ikinci etkinliğinin temasını, “Belirsizlik Ortamında İstanbul’un Planlama Gündemi” olarak belirledi.

Etkinlik kapsamında “Üst Ölçekli Planlama”, “Kentsel Ölçekli Planlama”, “Tarihi Kent Merkezlerinde Planlama” ve “Kentsel Dönüşüm Alanlarında Planlama” olmak üzere dört tane yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirilecek.

Planlama, hukuk, yönetim ve bilgi alanı zeminlerinde sürdürülecek olan etkinlik, ilk toplantıda olduğu gibi ilgili tüm kesimleri bir araya getirerek, konuyu çok yönlü bir bakış açısı ve ortak akıl geliştirerek gündeme taşımayı, kamuoyuyla paylaşmayı ve sorunlara çözüm aramayı hedefliyor. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu’nda 8–9 Ekim 2008 tarihlerinde, TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü işbirliği ile bu sene ikincisi düzenlenecek olan etkinlik herkese açık olacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/istanbul-bulusmalari-2008_63992.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!