Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

IWES 2011- 3. Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi

IWES 2011- 3. Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi, 2 - 3 Kasım 2011 tarihlerinde WOW Convention Center'da gerçekleştirilecek. Atık teknolojileri konusunda her türlü gelişmenin ve teknolojik ilerlemenin takip edilmesi ve yaygınlaştırılması konuları, bu yıl da IWES 2011’de gündeme taşınacak.

yapi.com.tr

Buluşmalar

IWES 2011- 3. Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 2 Kasım 2011
BİTİŞ TARİHİ: 3 Kasım 2011
YER: Wow Convention Center, İstanbul Dış Ticaret Merkezi, Yeşilköy, İstanbul
DÜZENLEYEN: Sektörel Fuarcılık Ltd. Şti.
DİĞER BİLGİLER: T: (0212) 288 00 46 F: (0212) 211 38 50
+ Ajandama Ekle

IWES 2011- 3. Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi, 2 - 3 Kasım 2011 tarihlerinde WOW Convention Center'da gerçekleştirilecek. Atık teknolojileri konusunda her türlü gelişmenin ve teknolojik ilerlemenin takip edilmesi ve yaygınlaştırılması konuları, bu yıl da IWES 2011’de gündeme taşınacak. Üçüncüsü gerçekleştirilecek olan organizasyon, çok sayıda kurum ve kuruluşu bir araya getirerek; sektöre dair sorunların ve çözüm önerilerinin tartışılacağı bir platform oluşturacak.

Temiz çevre, güçlü ekonomi

IWES 2011 Sempozyum Başkanı ve 23. Dönem AKP Rize Milletvekili Ali Bayramoğlu, ekolojik dengenin bozulmasından kaynaklanan sorunları birebir olarak yaşayan insanoğlunun, bu alanda bir bilinç oluşturmaya çalışarak, yarattığı olumsuz etkileri azaltmaya yönelik çeşitli stratejiler belirlemeye başladığına dikkat çekti. Bayramoğlu, açıklamasında bu stratejiler doğrultusunda, en büyük payı etkin çevre yönetiminin aldığını vurgulayarak ,enerji verimliliği, kaynak tüketimi, atık yönetimi, geri kazanım ve geri dönüşüm konularında verimliliği sağlayan ülkeler, temiz çevreye sahip olurken güçlü bir ekonomiyi de yaratabildiklerini söyledi.

Ali Bayramoğlu, “Atık teknolojileri konusunda her türlü gelişmenin ve teknolojik ilerlemenin takip edilmesi ve yaygınlaştırılması konularının, her yıl olduğu gibi bu yıl da IWES 2011’de gündeme taşınacak. Üçüncüsü gerçekleştirilecek olan organizasyon, çok sayıda kurum ve kuruluşu bir araya getirerek, sektöre dair sorunların ve çözüm önerilerinin tartışılacağı bir platform oluşturacak. Bu organizasyonda “daha yaşanabilir bir çevre” yaratma çabasında önemli adımlar atılmasını ve açılımlar gerçekleştirilmesini hedefliyoruz” dedi.

Sergi ürün grupları

Türkiye atık pazarındaki potansiyeli ile her geçen gün daha da gelişiyor. Pazardaki en büyük oluşum olan atık yönetimi ve bu konudaki teknolojileri aynı çerçevede profesyonel bir platformda buluşturan IWES, bu yıl daha da genişleyen sergi alanı ile sektörü daha yakından takip etme şansı sunuyor. Sergi ürün grupları ise evsel atıklar, sanayi atıkları, enerji üretimi, biyogazlaştırma, atık su, deniz kaynaklı atıklar, tıbbi atıklar, inşaat ve hafriyat atıkları, geri dönüşüm ve geri kazanım, ölçme ve kontrol teknolojileri, finansman, risk yönetimi ve danışmanlık hizmetleri, mevzuat ve uyumlaştırma başlıklarından oluşuyor.

Sempozyum odak konuları

Sempozyum odak konuları ise evsel atıkların yönetimi, atık su yönetimi, deniz kaynaklı atıkların yönetimi, sanayi atıklarının yönetimi, tıbbi atıkların yönetimi, inşaat ve hafriyat atıklarının yönetimi, ölçme, kontrol ve laboratuar teknolojileri, finansman ve risk yönetimi, mevzuat ve uyumlaştırma, biyoteknolojiler ve termoteknikler, yerel yönetimlerin çevre sorunları, tarım ve hayvancılık sektörü atıkları.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/iwes-2011--3-atik-teknolojileri-sempozyumu-ve-sergisi_89035.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!