Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Londra Olimpiyat Stadı'nın Aydınlatma Tasarımcısı Richard Cameron İstanbul'da

Dünyanın en önemli tasarım ve mühendislik ofislerinden biri olan Buro Happold’un aydınlatma tasarım grubu başkanı Richard Cameron, İstanbulLight Fuarı kapsamında Türkiye'ye geliyor.

yapi.com.tr

Toplantılar

Londra Olimpiyat Stadı'nın Aydınlatma Tasarımcısı Richard Cameron İstanbul'da
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 18 Nisan 2013 15:00
YER: İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

NTSR Fuarcılık organizatörlüğünde, AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) işbirliğiyle

WEB ADRESİ:

www.istanbullight.com

TELEFON: 0216 425 63 00
DİĞER BİLGİLER:

info@istanbullight.com

+ Ajandama Ekle

Londra'daki Olimpiyat  Stadı da dahil olmak üzere aydınlatma tasarımı konusunda birçok yenilikçi projeyi yaratan Richard Cameron, 16 yıllık deneyimini katılımcılarla paylaşacak.
 
Geçtiğimiz yıl toplam 13 ödül alan ve 27 ülkede faaliyet gösteren Buro Happold’un gerçekleştirdiği projelerin başında Westminister Academy, Princess Square Mall (Glasgow), Sperone Westwater Gallery (New York), Temple Quay Köprüsü (Bristol) bulunuyor.

İngiltere’deki ilk BREEAM sertifikalı ticari yapı olan Manchestar’daki One Angel Square'de (üstteki foto) uyguladığı aydınlatma tasarımını anlatmak üzere İstanbul’a gelen Cameron, mimari yapılarda aydınlatmanın önemini farklı uygulamalar üzerinden paylaşacak. 2012'nin Eylül ayında tamamlanan ve 30 bin metrekarelik bir alanda yer alan bina, İngiltere’nin son yıllardaki en önemli yapılarından biri olarak dikkat çekiyor.

Richard Cameron'ın "Aydınlatmada Son Trendler" başlıklı konuşması, 18 Nisan Perşembe günü saat 15:00'da İstanbul Fuar Merkezi'nin Kapadokya Salonu'nda izlenebilir.

NTSR Fuarcılık organizatörlüğünde, AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) işbirliğiyle düzenlenen İstanbulLight 8. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi, 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde aydınlatma sektörünü bir araya getirecek.

İstanbulLight etkinlik takvimi için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/londra-olimpiyat-stadinin-aydinlatma-tasarimcisi-richard-cameron-istanbulda_107488.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!