Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

MCI Kütüphanesinin İnovatif Ürünleri ZOW ve İMOB Fuarlarında Sergilenecek

Dünyanın yenilikçi malzemeler konusundaki en önemli tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul, Ocak ve Şubat aylarında Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW ile İstanbul Mobilya Fuarı - İMOB 2013’a katılacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

MCI Kütüphanesinin İnovatif Ürünleri ZOW ve İMOB Fuarlarında Sergilenecek
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 17 Ocak 2013
BİTİŞ TARİHİ: 2 Şubat 2013
YER: CNR EXPO Fuar Merkezi
ŞEHİR: İstanbul
+ Ajandama Ekle

Dünyanın pek çok ülkesinden, 7 binin üzerinde yenilikçi malzemenin bulunduğu kütüphanesiyle üretici ve tasarımcılara danışmanlık hizmeti veren Material ConneXion® İstanbul, standında yer alacak yenilikçi malzeme örnekleriyle ZOW ve İMOB mobilya fuarlarının ilgi odağı olacak.

Yenilikçi malzemeler konusundaki tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul, 17- 20 Ocak 2013 tarihleri arasında CNR EXPO fuar merkezinde düzenlenecek olan Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW 2013’e, ardından 29 Ocak – 2 Şubat 2013 tarihleri arasında 9. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2013’e katılarak, kütüphanesindeki yenilikçi malzemelerden örnekler sergileyecek.

Material ConneXion® Uluslararası Danışmanı ve İstanbul Direktörü Paolo Cancellato, bu fuarlarda, mobilya ve iç tasarım sektörünü, ziyaretçileri yeniliklerle tanıştıracak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek şunları söyledi:

“Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren, yenilikçi malzemeler konusundaki tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul olarak, ülkemizin mobilya sektöründeki önemli etkinlikleri olan ZOW ve İMOB Fuarları’nda yer almak bize heyecan veriyor. Mobilya ve iç tasarım alanlarının gelişmesi için inovasyon şart. MCI olarak, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyim ile fuar katılımcılarına ve ziyaretçilerine ilham vereceğimize inanıyoruz.”

Material ConneXion® İstanbul Fuar Katılım Bilgileri:
ZOW FUARI > 17-20 Ocak 2013, CNR EXPO Fuar Merkezi, Hall 6-7 (ZOW Seminer alanının yanı)
İMOB FUARI > 29 Ocak– 2 Şubat 2013, CNR EXPO Fuar Merkezi, Hall 6-7, Stand No: B712

Material ConneXion® İstanbul hakkında:
Yaklaşık bir buçuk yıldır İstanbul’da faaliyet gösteren Material ConneXion® İstanbul dünyanın pek çok ülkesinden seçilen 7.000’in üzerinde yenilikçi malzeme bulunduran kütüphanesiyle Türk tasarım dünyasını ve üreticilerini inovatif ve yeni nesil malzemelerle tanıştırıyor. New York, Bangkok, Daegu, Köln, Milano, Pekin, Seoul, Shanghai, Skövde’de ofisleri bulunan Material ConneXion®, yenilikçi malzemelerle dünya çapında tekstil, tasarım, mimari, otomotiv ve moda dünyasının nabzını tutuyor.

Hızla gelişmekte olan Türk mobilya sektörünün, yabancı ülkelerde daha büyük başarılara ulaşabilmesinin gerekliliklerinden biri de yenilikçi olması. Material ConneXion® İstanbul, yenilikçi malzeme kütüphanesi ve danışmanlığı ile Türk mobilya sektörünün rekabet avantajı elde etmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Tüm dünyadan gelen yeni nesil yenilikçi malzemeleri www.materialconnexion.com/tr adresinden; Facebook hesabından ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/mci-kutuphanesinin-inovatif-urunleri-zow-ve-imob-fuarlarinda-sergilenecek_103825.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!