Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

PROSteel 2009 Çelik Yapı Tasarım Yarışması Ödül Töreni

Borusan Mannesmann Boru’nun ana sponsorluğunda, Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann Boru tarafından düzenlenen, organizasyonunu Yapı-Endüstri Merkezi’nin üstlendiği "PROSteel 2009 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması"nın ödül töreni Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Diğer

PROSteel 2009 Çelik Yapı Tasarım Yarışması Ödül Töreni
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 Mayıs 2009 18:00
YER: Yapı-Endüstri Merkezi, Fulya, İstanbul
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 266 70 70 F: (212) 266 70 10
+ Ajandama Ekle

Borusan Mannesmann Boru’nun ana sponsorluğunda, Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann Boru tarafından düzenlenen, organizasyonunu Yapı-Endüstri Merkezi’nin üstlendiği "PROSteel 2009 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması"nın ödül töreni Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Çelik malzeme ile yaratıcı çözümler geliştirmek, mimarlık ve mühendislik bölümü öğrencilerinin birlikte çalışmalarını teşvik etmek amacıyla bu yıl 9.’su düzenlenen PROSteel yarışmasına ilgi her geçen yıl artıyor. En az bir mimarlık ve bir inşaat mühendisliği öğrencisinin yer aldığı ekiplerin katıldığı yarışmaya bu yıl Türkiye genelinde 21 üniversiteden 265 öğrenci 68 grup oluşturarak başvurdu. Geçen yıl yarışmaya 60 grupta 234 öğrenci katılmıştı.

Tören 14 Mayıs 2009’da saat 18.00’de yarışma sürecinin, ödül alan projelerin jüri üyeleri ve öğrenciler tarafından tartışılacağı bir kolokyum ile başlayacak. Saat 19.00’da ödül töreninin gerçekleştirileceği gece bir öğrenci partisi ile sona erecek.

Katılım için lütfen kayıt olunuz.
Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Ödül kazanan gruplar:

Yarışmanın seçici kurulunda İnş. Yük. Müh. Necati Çeltikçi, Yük. Mim. Durmuş Dilekçi, Mim. Boğaçhan Dündaralp, İnş. Yük. Müh. Sezai Güvensoy, Yük. Müh. Mim. Yaşar Marulyalı, Prof. Dr. İhsan Mungan (İnşaat Mühendisi) ve Prof. Dr. Hasan Şener (Mimar) yer alıyor.

1.Ödül
21 numaralı proje 53817 rumuz ile:

Deniz DÜVENCİ, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Ayşe Selin GÜREL , İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Eren BAŞTANOĞLU, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

2.Ödül
49 numaralı proje 97531 rumuz ile:

Aynur KOTİL, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Regaip ADEM, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Pınar ÇALIŞIR, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Yüksel AYAZ, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

3.Ödül
18 numaralı proje 00035 rumuz ile:

Mustafa Kaan ÖZDOĞAN, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Cihan SEVINDIK, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Zeynep Canan AKSU, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Melis AKINCI, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Güney UYAROĞLU, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği

Borusan Mannesmann Özel Ödülü
22 numaralı proje 14720 rumuz ile:

Ecehan Esra TOP, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Yekta İPEK, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Oğuzhan GÜLDALI, İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği

Mansiyon 1
11 numaralı proje 16078 rumuz ile:

Mehmet Burak ÇELEBİ, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Orkun SÖNMEZ, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Çağrı YETEN, Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği

Mansiyon 2
19 numaralı proje 77431 rumuz ile:

Esra CAN, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Şafak ARSLAN, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Ekin ÖZER, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

Mansiyon 3
62 numaralı proje 10010 rumuz ile:

Abdurrahman Erdem BAYDEMİR, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Umut SUVAR, Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

Teşvik Ödülü 1
15 numaralı proje 14191 rumuz ile:

Aslıhan KILIÇ, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Özge FIRTINA, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Ali Osman KACEMER, Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

Teşvik Ödülü 2
28 numaralı proje 48494 rumuz ile:

Hakan KILINÇ, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
İsmail Utkan YÖNTER, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Duha ÖZÇELİK, Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

Teşvik Ödülü 3
40 numaralı proje 28728 rumuz ile:

Emine KIRMAN, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Burcu GÜNAY, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Selim Niels GÜNER, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Adil Alper COŞKUN, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

Jüri değerlendirme raporunu görmek için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/prosteel-2009-celik-yapi-tasarim-yarismasi-odul-toreni_68419.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!