Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

RE 201 Gayrimenkul Fonları

Urban Land Institute (ULI) Türkiye eğitimleri devam ediyor. ULI Türkiye’nin ikinci dersi RE 201 Gayrimenkul Fonları, 6 Mayıs Salı günü YEM’de gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Eğitimler

RE 201 Gayrimenkul Fonları
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 5 Mayıs 2014 09:00
BİTİŞ TARİHİ: 5 Mayıs 2014 12:30
YER: Yapı-Endüstri Merkezi, T2 Salonu
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

ULI Türkiye

DİĞER BİLGİLER:

A: Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No: 12/430 Fulya, İstanbul
T: (212) 266 70 70

+ Ajandama Ekle

Yıl boyunca arazi kullanımı, gayrimenkul, kentleşme ve sürdürülebilirlik alanında eğitimler düzenleyecek ULI Türkiye’nin ikinci dersi, ileri seviye gayrimenkul eğitim serisi kapsamında RE 201 Gayrimenkul Fonları, vergi ve hukuk konularıyla 6 Mayıs Salı günü YEM’de mercek altına alınacak.

ULI 2014 eğitim programı, temel kavramlarla başlayarak, gayrimenkul fonları, özel sermaye, AVM yönetimi ve yeniden yapılandırma ve benzeri daha ileri konuların işlendiği bir biçimde planlanmış bulunmaktadır. Program, esas itibariyle gayrimenkul sektörünün genç çalışanlarının eğitimine yönelik olarak düşünülmüştür. Eğitimlerin amacı gayrimenkul sektöründeki farkındalığı arttırarak, müşteri beklentilerini karşılayabilen kaliteli eleman yetiştirmektir.

İleri Seviye Gayrimenkul Eğitimi: RE 201 Gayrimenkul Fonları

Orta/üst düzey yöneticilerin katılımının beklenildiği eğitim kapsamında; Gayrimenkul fonları nedir? Nasıl kurulur? Oyuncular kimler? Yeni SPK düzenlemesi Türkiye gayrimenkul sektörüne ne getiriyor? soruları ele alınarak detaylar masaya yatırılacak.

Program:
09:30-10:30 İlk Bölüm
10:30-10:45 Ara
10:45-11:15 İkinci Bölüm
11:15-12:00 Soru-Cevap

Kayıt için tıklayınız.


Eğitmen hakkında:
Umurcan Gago (PriceWaterhouseCoopers Türkiye Vergi ve Hukuk Hizmetleri Ortağı), PwC’ye katılmadan önce Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde  finansal analist ve araştırma uzman yardımcısı olarak görev yapmıştır. 1998 yılında PwC’ye katılmış ve Temmuz 2008’de şirket ortağı olmuştur. Halen PwC Türkiye Asset Management Lideri olmanın yanı sıra vergi ve hukuk hizmetleri bölümünde finansal hizmetleri liderliği görevini sürdürmektedir.

Gago’nun uzmanlık alanı daha çok uluslararası finansal işlemler, finansal yapılar ve ürünler, konvansiyonel ve yapılandırılmış finansal ürünler, yatırım bankacılığı ürünleri, uluslararası vergi planlaması, menkul kıymetler hukukuna ilişkin konular, ve finansal yapılandırma gibi konulardır.

Danışmanlık yaptığı müşteriler arasında yatırım ve ticaret bankaları, mal varlığı yöneticileri ve özel bankalar, sigorta ve emeklilik şirketleri, sermaye piyasası şirketleri, yatırım ve özel sermaye fonları, varlık yöneticileri ve kurumsal hazine sorumluları bulunmaktadır.

Uluslararası finans hukuku ve karşılaştırmalı vergi hukuku konularında yazdığı makaleler birçok dergi ve gazetede yayımlanmıştır. Bunun yanında çeşitli seminer ve eğitim programlarına konuşmacı olarak katılmıştır.

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Istanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Washington College of Law gibi kurumlara misafir konuşmacı ve konuk eğitmen olarak katılmıştır. Ayrıca, Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Sermaye Piyasaları Çalışma Grubu’nun bir üyesidir.

Gago, İstanbul Barosu’na kayıtlı ve SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir) ünvanına sahiptir.

9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde, daha sonra da Columbia University School of Law’da LLM derecelerini elde etmiştir. Gago, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/re-201-gayrimenkul-fonlari_119589.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!