Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

STROISIB Building Week

Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul “iş geliştirme platformu” kapsamında dünyanın lider fuarcılık firmaları ile işbirliği anlaşmaları imzalandı. Bu kapsamda ITE Group ile yapılan anlaşma neticesinde Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul, Sibirya’nın en büyük, Uzakdoğu ve Rusya’nın ise en etkin yapı malzemeleri ve endüstrileri fuarı STROISIB Building

yapi.com.tr

Fuarlar

STROISIB Building Week
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 1 Şubat 2011
BİTİŞ TARİHİ: 4 Ocak 2011
YER: International Exhibition Centre, Novosibirsk, Rusya Federasyonu
DÜZENLEYEN: I.T.E. Exhibitons & Conferences Limited
+ Ajandama Ekle

B> Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul “iş geliştirme platformu” kapsamında dünyanın lider fuarcılık firmaları ile işbirliği anlaşmaları imzalandı. Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul Fuarı’nın iş geliştirme ve küresel tanıtım faaliyetleri kapsamında yapı sektörüne yeni pazarlar sağlamak amacıyla imzaladığı bu anlaşmalar ile ilgili fuarların hem katılımcıları hem de ziyaretçilerine karşılıklı olarak pek çok avantaj sağlanacak.

Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul bu kapsamda ITE Group ile yapılan anlaşma neticesinde STROISIB Building Week’in konuğu olacak.

Sibirya’nın en büyük, Uzakdoğu ve Rusya’nın ise en etkin yapı malzemeleri ve endüstrileri fuarı olarak bilinen STROISIB Building Week, bu yıl 10.000’den fazla ziyaretçiyi hedefliyor. Yılda 1 kez gerçekleştirilen fuarın ana ürün gruplarını inşaat ve sarf malzemeleri, pencere, kapı, dış cephe malzemeleri, cephe sistemleri, çatı inşaat sistemleri ve yalıtım sistemleri oluşturuyor.

STROISIB Building Week, 1 – 4 Şubat 2011 tarihleri arasında Rusya Federasyonu’nun Novosibirsk şehrinde konumlanan “International Exhibition Centre”da ziyaret edilebilir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/stroisib-building-week_85103.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!