Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: 6. Heritage Istanbul
BÖLÜM SPONSORU

Transist 5. Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı

Transist 5. Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı 26 Aralık'ta başlıyor. Toplu Ulaşım Haftası kapsamında birçok farklı etkinliğin yanında 28-29 Kasım tarihlerinde sempozyum, 28-29-30 Kasım tarihlerinde ise fuar düzenlenecek.

yapi.com.tr

Fuarlar

Transist 5. Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 26 Kasım 2012
BİTİŞ TARİHİ: 2 Aralık 2012
YER: İstanbul Kongre Merkezi
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

İBB, İETT, TCDD, İstanbul Otobüs A.Ş., Şehir Hatları, İstanbul Ulaşım, TÖHOB

+ Ajandama Ekle

İETT’nin bu yıl düzenleyeceği “III. TOPLU ULAŞIM HAFTASI, (TRANSİST 2012) 5. ULAŞIM SEMPOZYUMU ve FUARI” 26 Kasım-02 Aralık 2012 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Toplu Ulaşım Haftası kapsamında birçok farklı etkinliğin yanında 28-29 Kasım tarihlerinde sempozyum, 28-29-30 Kasım tarihlerinde ise fuar düzenlenecek. Delegeler, akademisyenler ve sektör profesyonellerinin katılım göstereceği sempozyumda “4E” (Enerji, Ekoloji, Etkinlik ve Ekonomi) teması irdelenecek.

Sempozyumla birlikte düzenlenecek olan fuar ise tüm otorite kurum ve kuruluşları bir araya getirerek, ulaşım sektöründeki son yenilikleri ve akılcı çözümleri ziyaretçileri ile buluşturacak. Bunun yanında İETT’nin tarihinin gözler önüne serileceği bir de defile düzenlenecek. Defilede kuruluşundan bugüne kadar İETT çalışanlarının (vatman, şoför, biletçi) giydikleri üniformalardan örnekler, mankenlerce sergilenecek. Ayrıca arşiv çalışmaları sonucu oluşturulan ve İstanbul`un toplu ulaşım tarihine dair izler taşıyan tarihi fotoğraflar "Geçmişten Günümüze İETT Fotoğraf Sergisi" adı altında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.  “III. Toplu Ulaşım Haftası, Transist 5. Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı”  26 Kasım-02 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçileri için açacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/transist-5-ulasim-sempozyumu-ve-fuari-_103060.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!