Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2022: Mimari Ustalık Sınıfları

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2022 bünyesinde düzenlenen, "Yapı Master Class – Mimari Ustalık Sınıfı ve Özel Fuar Turu" 24 - 25 Mart tarihlerinde Dr. H. Cenk Dereli tarafından gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Buluşmalar

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2022: Mimari Ustalık Sınıfları
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 24 Mart 2022
BİTİŞ TARİHİ: 25 Mart 2022
YER: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
WEB ADRESİ:

yapifuari.com.tr

+ Ajandama Ekle

23 - 26 Mart tarihlerinde gerçekleşecek Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2022 süresince, malzeme firmalarının standına yapılacak ziyaretleri ve usta mimarlar - mühendislerle söyleşiyi içeren özel programıyla Mimari Ustalık Sınıfları, dördüncü kez ziyaretçilerle buluşuyor.

Dördüncü yılında “Mimari Ustalık Sınıfları”, belirlenen temalar çerçevesinde fuar alanındaki stantlara yapılan ziyaretler, yürüyüş sırasındaki tematik sohbetler ve usta mimar-mühendislerin katılımıyla gerçekleşen sunumlarla networking ve bilgi kazanma ortamı sağlıyor.

NOBON Kurucusu Mimar Dr. H. Cenk Dereli moderatörlüğünde 24 ve 25 Mart günlerinde gerçekleşecek “Mimari Ustalık Sınıfları”ndan birine/tümüne kayıt yaptıran ilgililer, Fuar Alanı içinde gün bazında 6 toplamda 12 standa ziyaret gerçekleştirecek.

Yerinde malzeme uygulamaları için yapılan stant ziyaretlerinde moderatöre eşlik edecek ve ardından tematik söyleşi gerçekleştirecek isimler ise;

24 Mart Perşembe günü Dilekci Architects Kurucusu Y. Mimar Durmuş Dilekci ve Plugofis Kurucusu Y. Mimar Büşra Al olurken, 25 Mart Cuma günü slasharchitects Kurucusu Y. Mimar Şule Ertürk ve degostudio Kurucu Ortağı Y. Mimar Volkan Taşkın olacak. 

 

Bu sohbetler ve stant ziyaretleri ile tur katılımcılarına etkileşimli bir fuar deneyimi sunulurken, ziyaretler sonunda gerçekleşecek söyleşilerdeki etkinliklerin konukları olan usta mimar ve mühendislerle doğrudan bağlantı kurma imkanı yaratılacak.
 
Etkinlik, mimari ofislerin proje süreçlerine yön veren ya da kendi ofisini yöneten genç profesyonelleri, ürün tedarikçilerini, satınalmacıları, yüksek lisans ve doktora seviyesinde akademik çalışmalarına devam eden öğrencileri, mühendis ve malzeme uzmanları ile konuk mimarlarla doğrudan etkileşim sağlayan bu buluşmaya katılmak isteyen sektör profesyonellerini Yapı Fuarı’na davet ediyor.

15 kişi ile sınırlı olacak program hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız

 

*

Yapı Master Class – Mimari Ustalık Sınıfı ve Özel Fuar Turu Nedir?

Sektör profesyonellerinden ön kayıt alınarak oluşturulan bir grupla, mimarlar eşliğinde katılımcı stantlarının gezildiği, tematik sohbetlerin gerçekleştiği, üst düzey bilgi ve network kazanımını hedefleyen özel bir fuar turu projesidir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/yapi-fuari---turkeybuild-istanbul-2022-mimari-ustalik-siniflari_189723.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!