Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

12 Haziran 2011 Seçimler Raporu: "Ülkemizde Mimarlık / Kentleşme Politika ve Uygulamaları"

TMMOB Mimarlar Odası, 12 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Genel Seçim öncesi Türkiye'de mimarlık, kentleşme politikası ve bununla birlikte meslek odalarının yaşamakta olduğu sorunlara dair bir rapor yayınladı.

yapi.com.tr
12 Haziran 2011 Seçimler Raporu: "Ülkemizde Mimarlık / Kentleşme Politika ve Uygulamaları"TMMOB Mimarlar Odası, 12 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Genel Seçim öncesi Türkiye'de mimarlık, kentleşme politikası ve bununla birlikte meslek odalarının yaşamakta olduğu sorunlara dair bir rapor yayınladı.

Söz konusu rapor, seçim öncesinde 'planlamada yetki karmaşası', 'kentlerin kimliksizleşmesi', 'doğal ve kültürel mirasın korunması sorunsalı', 'ulaşım problemleri' ve 'kentsel dönüşüm' gibi başlıklara yönelik TMMOB Mimarlar Odası'nın detaylı görüş ve bilgilendirmelerini içerirken 'Kamu ihale Mevzuatı', 'TOKİ Yasası', 'Kentsel Yenileme / Dönüşüm', 'Kıyı Kanunu', 'Tarım Alanları ve Ormanlar' ve 'Turizmi Teşvik Kanunu' gibi yasal düzenleme sürecine dahil olmuş yasaları da ele alıyor.

ETİKETLER: kurum kent
http://www.yapi.com.tr/haberler/12-haziran-2011-secimler-raporu-ulkemizde-mimarlik-kentlesme-politika-ve-uygulamalari_87628.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!