Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

2010’un En Kazançlı ve Risksiz Yatırım Aracı Gayrimenkul

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul danışmanlık firmalarından CENTURY 21 Türkiye Genel Müdürü Sinan Şerifoğlu ve ING Bank Genel Müdür Yardımcısı Özgür Öztürk, “ 2010 olumlu bir yıl olacak, ortak çalışmalarımız artarak devam edecek ” dediler.

yapi.com.tr
2010’un En Kazançlı ve Risksiz Yatırım Aracı Gayrimenkul

002 yılında Türkiye’de franchise vermeye başlayan gayrimenkul danışmanlık firması Century 21, 2009 itibariyle sayısı 100’ü aşan ofislerini 'Değişim Günleri' toplantısında biraraya getirdi. ING Bank evsahipliğinde 04 Aralık Cuma günü gerçekleşen toplantıda 200’ü aşkın katılımcı hem büyük bir ilgiyle konuşmaları takip etti, hem de önemli bir networking fırsatı yakalamış oldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CENTURY 21 Türkiye Genel Müdürü Sinan Serifoğlu, krizin 2009 yılında Gayrimenkul sektörü üzerindeki olumsuz etkilerinden ve son dönemde yaşanan toparlanmadan bahsetti. 2010 yılında gayrimenkul sektöründe olumlu gelişmeler beklediklerin belirten Şerifoğlu, bizde hızlı büyüyeceğimiz bir sene için çalışmalarımıza başladık dedi. Şerifoğlu, hala borsa ve dövize yatırım yapmanın riskli olduğu bu dönemde, iki senedir düşen gayrimenkul fiyatları ve mortgage faizleri göz önüne alındığında 2010 yılında en kazançlı ve risksiz yatırım aracının gayrimenkul olacağını ifade etti.

ING Bank Konut Finansmanı Genel Müdür Yardımcısı Özgür Öztürk, CENTURY 21 gayrimenkul danışmanları ve ING Bank şube çalışanlarını biraraya getiren toplantıya evsahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını, ortak çalışmaların artarak devam edeceğini belirtti. Konut kredileri alanında ING Bank’ın gösterdiği hızlı gelişimden bahseden Öztürk, bu pazarda daha da etkin bir rol üstlenmeyi hedeflediklerini ifade etti.

ING Bank Türkiye Baş Ekonomisti Sengül Dağdeviren, 'Makroekonomik Göstergeler ve Gayrimenkul Sektörü' başlıklı konuşmasında, 2009 yıl sonu tahminleri ve 2010 öngörülerini dinleyiciler ile paylaştı. Krizin olumsuz etkilerinin azalma eğilimi içerisine girdiğini vurgulayan Dağdeviren, 2010 ikinci yarısında piyasaların önemli bir toparlanma içerisine gireceğini vurguladı. Katılımcıları sektörü etkileyen ekonomik eğilimler hakkında bilgilendiren Dağdeviren, konuşmasının sonunda konukların sorularını yanıtladı.

Toplantının ikinci bölümünde, Prof. Dr. Üstün Dökmen, 'İletişim' konulu konuşmasında rekabetin profesyonel gelişimdeki yerini vurguladı ve sunumunun interaktif tekniğiyle katılımcıların dikkatini bir buçuk saat boyunca zirvede tuttu. Dökmen’in sık sık alkışlar ve kahkahalarla bölünen konuşması soluksuz izlendi. Program Power FM’in ünlü DJ’i DJ Geveze’nin beden dili, ekip olma ve motivasyon temalarına değinen stand up gösterisiyle son buldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/2010un-en-kazancli-ve-risksiz-yatirim-araci-gayrimenkul_74935.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Knauf Alçı Sıvalar

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!