Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

2012 Olimpiyatları 30 Bin Kişiye İş Sunacak

2012 yılında İngiltere'nin başkenti Londra'da yapılacak olimpiyat oyunlarının 30 bin kişiye iş imkanı sunacağı bildirildi. Olimpiyatları organize etmekle görevli komite (ODA) adına yapılan açıklamada, halihazırda doğu Londra'daki olimpiyat köyünün inşasında bugüne kadar 7 bin kişinin çalıştığı, bunların yüzde 23'ünü bölge halkının oluşturduğu

CNN Türk
2012 Olimpiyatları 30 Bin Kişiye İş Sunacak

2012 yılında İngiltere'nin başkenti Londra'da yapılacak olimpiyat oyunlarının 30 bin kişiye iş imkanı sunacağı bildirildi. Olimpiyatları organize etmekle görevli komite (ODA) adına yapılan açıklamada, halihazırda doğu Londra'daki olimpiyat köyünün inşasında bugüne kadar 7 bin kişinin çalıştığı, bunların yüzde 23'ünü bölge halkının oluşturduğu belirtildi.

ODA açıklamasında olimpiyat köyünde hizmet verecekler için bugüne kadar planlanan 2 bin eğitim ve staj programının da sayısal olarak artırılmasına devam edildiği ve 250 yeni programın daha devreye sokulduğu kaydedildi. Olimpiyat köyü inşasıyla ilgili çalışmaların yarıya kadar bölümünün tamamlandığı da belirtilen açıklamada, bu konudaki çalışmaların planlanan şekilde ilerlediği belirtildi.

Olimpiyat köyü inşasında halen çalışanların sayısının 3 bin 315 olduğunu hatırlatan ODA yetkilileri, bu sayının 2009 yılında dramatik biçimde artarak 2010 yılında 11 bine kadar yükseleceğini söyledi.

2012 yılına kadar olimpiyat köyünde çalışanların sayısının 30 bine kadar ulaşacağı da açıklamada vurgulandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/2012-olimpiyatlari-30-bin-kisiye-is-sunacak_65854.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!