Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

32 Milyon YTL'ye Havalimanı Manzaralı 'Minimal' Daireler

Dumankaya'nın 32 milyon YTL yatırımla Kurtköy-Pendik'te yapımına eylül ayında başlayacağı Dumankaya Minimal, fazlalıklardan arınmış, sade, işlevsel ve aynı zamanda modern yaşamın gerektirdiği tüm detayları içeren bir proje olma özelliği taşıyor. 19 bin metrekarelik bir arazide inşa edilecek proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na bakan bahçeli, teraslı

Hürriyet Gazetesi
32 Milyon YTL'ye Havalimanı Manzaralı 'Minimal' Daireler

Dumankaya’nın 32 milyon YTL yatırımla Kurtköy-Pendik’te yapımına eylül ayında başlayacağı Dumankaya Minimal, fazlalıklardan arınmış, sade, işlevsel ve aynı zamanda modern yaşamın gerektirdiği tüm detayları içeren bir proje olma özelliği taşıyor. 19 bin metrekarelik bir arazide inşa edilecek proje Sabiha Gökçen Havalimanı’na bakan bahçeli, teraslı 149 özel daireden oluşuyor. Projede fiyatlar ise 96 bin YTL’den başlıyor.

Dumankaya’nın 32 milyon YTL yatırımla Kurtköy-Pendik’te 19 bin metrekarelik bir arazide Dumankaya Minimal projesine eylül ayında başlayacak. Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, Minimal’i "Fazlalıklardan arınmış, sade, işlevsel ve aynı zamanda modern yaşamın gerekliliklerine seslenen tüm detayları içeren son derece dengeli bir proje" olarak değerlendiriyor.

Bölgeye hakim bir yamaçta inşa edilecek Minimal, vadiye ve Sabiha Gökçen Havalimanına bakan 149 özel daireden oluşuyor. Büyük bölümünün bahçeli ya da teras bahçeli dairelerden oluştuğu projede yer alan stüdyo dairelerde ise kış bahçeleri bulunuyor. Daireler 96 bin YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya ile 47-115 metrekare arasında bulunan altı farklı daire seçeneğinin olduğu Dumankaya Minimal projesini konuştuk.

Dumankaya Minimal projesini anlatır mısınız?
Kurtköy-Pendik’te yer alacak Dumankaya Minimal projesi, doğaya ve insana saygılı kimliği ve özgün mimarisiyle bölgesinde fark yaratacak, her detayı butik bir anlayışla tasarlanmış özgün bir proje. Bölgeye hakim bir yamaçta toplam 19 bin metrekarelik bir arazide inşa edilecek Minimal, vadiye ve Sabiha Gökçen Havalimanına bakan bahçeli, teraslı ve manzarası hiç bir zaman kesilmeyecek 149 özel daireden oluşuyor. Estetik ve işlevselliğin bir arada olduğu, yeşilin hakim olacağı Minimal’de dairelerin en önemli özelliği, büyük bölümünün bahçeli ya da teras bahçeli olması. 2 ya da 4 katlı bloklardan oluşan projede yer alan stüdyo dairelerde kış bahçeleri de bulunuyor.

Neden bu ismi tercih ettiniz?
Minimal ismini tercih etmemizin nedeni, projenin tüm fazlalıklardan arınmış, sade, işlevsel ve aynı zamanda modern yaşamın gerekliliklerine seslenen tüm detaylara son derece dengeli bir biçimde yer veriyor olması.

Ne zaman projeye başlıyorsunuz? Bitiş tarihi nedir?
İnşaat Eylül ayında başlayacak. 30 ayda tamamlanacak.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/32-milyon-ytlye-havalimani-manzarali-minimal-daireler_63147.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!