Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'3MTM Soğuk Büzüşme Teknolojisi' Profesyonellerle Buluştu

Kabloların ek ve başlık montajında büyük kolaylık sağlayan '3MTM Soğuk Büzüşme Teknolojisi', 3M Elektrik Ürünleri ve Teknolojileri Semineri kapsamında profesyonellere tanıtıldı. Seminerde, soğuk büzüşme teknolojisiyle uygulanan alçak ve orta gerilim kablo ekleri ile orta gerilim kablo başlıkları ayrıntılarıyla tanıtıldı; genel olarak 3M’in

yapi.com.tr
'3MTM Soğuk Büzüşme Teknolojisi' Profesyonellerle Buluştu

abloların ek ve başlık montajında büyük kolaylık sağlayan '3MTM Soğuk Büzüşme Teknolojisi', 3M Elektrik Ürünleri ve Teknolojileri Semineri kapsamında profesyonellere tanıtıldı. Seminerde, soğuk büzüşme teknolojisiyle uygulanan alçak ve orta gerilim kablo ekleri ile orta gerilim kablo başlıkları ayrıntılarıyla tanıtıldı; genel olarak 3M’in elektrik ürünleri hakkında bilgiler verildi. İşçilikten ve zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlayan 3MTM Soğuk Büzüşme teknolojisi, kullanım kolaylığı ve sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor.

3M’in Almanya’da bulunan Neuss Teknik Laboratuvarı Müdürü Şeref Çekiç’in İstanbul ziyareti kapsamında düzenlenen seminerde, uygulamalı olarak Soğuk Büzüşmeli kablo ek ve başlık montajları yapıldı. Katılımcıların da montaj uygulamasına dahil olması, semineri daha da ilgi çekici hale getirdi. Çekiç’in katılımcılarla tecrübelerini ve ürün bilgilerini paylaştığı buluşmada, 3M reçineler ve Esnek 3M reçineli kablo eklerinin tanıtımı da gerçekleştirildi.

CENELEC gibi uluslararası ve ulusal standartlara uygunluk sağlayan yüksek performanslı malzemeler (silikon, EPDM) kullanılarak üretilen 3MTM Soğuk Büzüşmeli ürünlerle, montaj sırasında herhangi bir özel alet veya ısıya ihtiyaç duyulmaz, böylece montaj kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlanıyor. Ürünün nem ve çevresel hava şartlarına dayanıklı olması, zamanla esnekliğini kaybetmemesi, yapılan montajın kalıcı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Geniş bir uygulama alanına sahip ürünler, pek çok kablo tipine ve çapına uygun.

http://www.yapi.com.tr/haberler/3mtm-soguk-buzusme-teknolojisi-profesyonellerle-bulustu_69765.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!