Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

3S Kale Holding, Yeni Projesinin Detaylarını Paylaştı

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına başladığı 3S Firuze Konakları, yatay mimari konsepti ile tasarlandı. Yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedeflenen projede daireler metrekaresi 5 bin TL’den satılacak.

yapi.com.tr
3S Kale Holding, Yeni Projesinin Detaylarını Paylaştı

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına başladığı 3S Firuze Konakları, 28 bin metrekarelik proje sahası, 523 adet konut ve 45 adet mağazasıyla E-5 aksındaki en büyük proje olarak nitelendiriliyor. 3S Firuze Konakları, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeriyor. Yatay mimariyi ile tasarlanan 3S Firuze Konakları’nda fiyatlar 370 bin TL’den başlayıp, azami 1 milyon 90’nin kadar çıkıyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirim; vadeli ödemede ise yüzde 20 peşin, firma vadesiyle 36 ay ve 0 faiz uygulanıyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor.Projeden 410 milyon TL hasılat bekleniyor
3S Kale Holding Genel Müdürü Alp Gürün, 3S Firuze Konakları’nın tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçireceğimiz 3S Firuze Konakları’nın, Avcılar bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olacağına inanıyoruz” dedi. Toplamda 32 tip daire çalıştıklarını ifade eden Alp Gürün, zengin bir yapı sunduklarını söyledi. 28 bin metrekarelik proje sahasının 1990 yılında satın aldıklarını ve proje için doğru zamanı beklediklerini belirten Gürün, projeden 410 milyon TL hasılat beklediklerini söyledi. 3S Firuze Konakları’nın metrekaresi tüm vergi ve masraflar dahil 5 bin TL’den satışa sunulacak. Gürün, imalat kısmının ihale sürecinde olması ve döviz kurundaki dalgalanma sebebiyle projenin net yatırım değerini veremediklerini; ama 150 milyon imalat değerine ulaşmasını beklediklerini sözlerine ekledi.


 
Akıllı ev konsepti
3S Firuze Konakları’nda ortak kat bahçeleri Küçükçekmece Gölü’nün manzarasına sahip. 19 bin metrekarelik rekreasyon alanına sahip olan proje, ailenin küçük bireylerine hitap eden İlk Adım Parkı ve Macera Parkı’nın yanı sıra açık ve kapalı sinema salonu, yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzu, sosyal mekânları, peyzaj alanıyla dikkat çekiyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan proje; İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor.3 metre yüksekliğinde porselen seramik kullanıldı
Projenin mimarı Eser Ergün, mimari formun şekillenmesinde çevresel faktörlerin ön planda olduğunu söyledi. Projenin merkezinde ferah bir avlu olduğunu ifade eden Eser Ergün,  dış çeperde ise ticari merkez ve kamusal alan planlamayı uygun gördüklerini kaydetti. Projenin 3 bloktan oluştuğunu belirten Ergün, “A Blokta yer alan daireler 1+1 şeklinde tasarlandı. Üniversite öğrencileri ve yeni evli çiftler düşünülerek tasarlandı. İç mekan detaylarında da hedef kitlenin beklentileri ön planda tutuldu. B ve C bloklar da 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde büyük dairelerden oluşuyor” dedi. Doğal hava ve ışıkla beslenen alanlar tasarladıklarına dikkat çeken Ergün, tüm kullanıcılar için göl ve deniz manzaralı seyir terası da tasarladıklarını söyledi. Yine kat bahçeleri gibi ortak kullanım alanlarının da mevcut olduğunu dile getiren Ergün, kullanıcıların bu tür ortamlarda çok rahat sosyalleşebileceğine işaret etti.
Dış çeperin 3 tarafının yol ile çevreli olması nedeniyle dükkanlara yer verdiklerini sözlerine ekleyen Ergün, dış çeperde projeyi net ve temiz göstermek için 3 metre yüksekliğinde porselen seramik kullandıklarını vurguladı.


http://www.yapi.com.tr/haberler/3s-kale-holding-yeni-projesinin-detaylarini-paylasti_156870.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!