Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

50. Yılında Klima Sektörüne Kitap Armağanı

Form Şirketler Grubu, 50. yılını düzenlediği davetle kutladı. Sektörün önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda, grubun 50. yılları anısına sektöre armağan ettiği ‘Duayenlerin Tanıklığında Türkiye Klima Sektörü’ kitabının da lansmanı yapıldı.

yapı.com.tr
50. Yılında Klima Sektörüne Kitap Armağanı

Gecede konuşma yapan FORM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu ve Onursal Başkanı Bedi Korun, “1965’te Ankara’da 2 kişi olarak 20 m2’lik ofis ve 100 m2’lik atölyemizde mekanik proje çizimi ile başlayıp mekanik taahhüt, imalat ve temsilcilik faaliyetlerine dönüşen çalışmamızda 50 yıl boyunca birçok değişim yaşadık. Türkiye’nin gelişim süreçlerinden faydalandığımız gibi, yaşanan birçok ekonomik ve siyasal krizin içinden de sağlam bir şekilde çıkmayı başardık. Bu süre içinde Türkiye’de birçok konuda ilkleri başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Bedi Korun, “Bu sene 50. yılımız vesilesiyle çok özel bir projeyi daha hayata geçirdik. Türkiye İklimlendirme Sektörü’nün başlangıcı ve gelişmesinin görsel ve sözel kayıt altına alınması için bir çalışma yaptık. “Duayenlerin Tanıklığında Türkiye Klima Sektörü” isimli kitabımız bu çalışmanın sonucudur. Bunu yaparken amacımız geçmişe ait bilgi ve deneyimlerin kaybolmadan bir araya getirilebilmesiydi” şeklinde konuştu.

Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun ise, gerek iklimlendirme, gerek temiz enerji sektörlerinde bugüne kadar pek çok ilke imza attıklarını ve bundan sonra da aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceklerini belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/50-yilinda-klima-sektorune-kitap-armagani-_138600.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!